Agricultura_horticultura_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | KRIZSÁN TÜNDE-RÓZA | | LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORȘ |
14-03-2023 | Goina Aurica |
2 | TODERICI LOREDANA RAMONA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA |
07-02-2023 | Goina Aurica |
Alimentație_publică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | PAZURIK ERIKA-KRISTINA | | LICEUL TEHNOLOGIC HOREA MARGHITA |
23-11-2023 | Faur Eva-Monica |
Biologie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BRATA NICOLETA RODICA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA |
00-00-000 | |
2 | FENEŞI BRIGITTA | | COLEGIUL NAȚIONAL IOSIF VULCAN ORADEA |
27-01-2023 | Chiș Carmen |
3 | MIHUȚ GH IOANA-CARMEN | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCREȚIA SUCIU ORADEA |
07-02-2023 | CITREA Luminița |
Contabilitate_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | INDRE I.M. DANIELA LUMINIȚA | | COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAȘ BEIUȘ |
23-03-2023 | Vașadi-Santău Marioara-Aurina |
2 | PIPIŞ MARIANA | | LICEUL TEHNOLOGIC UNIREA ȘTEI |
19-05-2023 | Kele Tunde-Ilona |
Cultura_civica_ed_sociala_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | IUHASZ SUSANA ALEXANDRINA | | LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS MARGHITA |
28-04-2023 | Albuț Lilla-Adél |
Economic_administrativ_postă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | KOR ERIKA | | LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA |
22-03-2023 | Pop Fele Camelia |
Educație_fizică_și_sport_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BENE ANDREI IOAN | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZALARDI JANOS SĂLARD |
10-05-2023 | Marinău Daniela |
2 | BORTOȘ ANDREEA-BERNADETA | | COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA |
21-11-2023 | TĂUTU Ramona-Aurelia |
3 | CHEREGI IONUȚ BOGDAN | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHERESIG |
09-05-2023 | Bondar Delia Camelia |
4 | CIOBRIS GEORGE HORIA | | COLEGIUL NATIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUS |
10-03-2023 | Iordache Bogdan |
5 | COPIL FLORIN GEANINI | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA |
24-05-2023 | Marinău Daniela |
6 | CSENGERI A. CSONGOR ANTAL | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZELK ZOLTAN VALEA LUI MIHAI |
00-00-000 | |
7 | DIANU CIPRIAN VIRGIL | | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA |
30-05-2023 | Hoțupan Florian Călin |
8 | DURGHEU ALIN VIOREL | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MIHAI BRAVU |
21-02-2023 | Bondar Delia Camelia |
9 | GOZMAN POP CRISTIAN-DUMITRU | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI |
08-05-2023 | Omuț Marius |
10 | HALASZ LAJOS-LASZLO | | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA |
29-05-2023 | Omuț Marius |
11 | HOSU ANDREI CĂTĂLIN | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOTAR |
16-11-2023 | Moisin Sebastian Ioan |
12 | ILLEȘ DANIEL-ZSOLT | | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA |
09-03-2023 | TĂUTU Ramona-Aurelia |
13 | LAZA DAVID CĂLIN | | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA |
14-11-2023 | Marinău Daniela |
14 | MĂLAN CAMELIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂRBI |
00-00-000 | |
15 | MOLDOVAN ADRIANA NASTASIA | | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA |
31-05-2023 | Onaca Susana Gabriela |
16 | ROMOCEA VICTOR CĂLIN | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHIȘLAZ |
06-03-2023 | Potre Viorel Bucur |
17 | VAIDA RĂZVAN GRAȚIAN | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOŞ |
26-05-2023 | Pantea Vasile |
Educație_muzicală_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | KÖVENDI ÉVA-BARBARA | | LICEUL REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA |
09-05-2023 | FEHÉR Arthur |
Educație_muzicală_specializată_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | CIOARA IOANA-ALEXANDRA | | LICEUL DE ARTE ORADEA |
29-11-2023 | Bratu Sebastian Rareș |
EDUCATOARE - Limba maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BALLA IZABELLA-INGRID | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA |
09-05-2023 | TANKÓ Veronica-Zita |
2 | BARTA RENATA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 ORADEA |
19-05-2023 | Szatmári Elisabeta |
3 | FECHETE V. TÜNDE LILLA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZELK ZOLTAN VALEA LUI MIHAI |
30-03-2023 | Erdei Rozalia Mariana |
4 | GUBA AMÁLIA | | LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI |
18-05-2023 | Kiss Beata |
5 | HORVATH ZSUZSANNA-ADÉL | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ORSOLYA ORADEA |
21-11-2023 | TANKÓ Veronica-Zita |
6 | KEREKES BRIGITA MARIA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD |
04-05-2023 | Szatmári Elisabeta |
7 | LAKATOS ENIKO | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ GASPAR ANDRAS BIHARIA |
09-05-2023 | Nagy Réka |
8 | MARCU EVA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOLDY SÂNNICOLAU DE MUNTE |
25-04-2023 | Erdei Rozalia Mariana |
9 | NAGY ANITA | | LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI |
20-04-2023 | Puscaș Greta |
10 | NAGY BOGLARKA KATALIN | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”TOLDI” SALONTA |
10-05-2023 | Szabó Ana-Emese |
11 | NAGY-KIRALY TIMEA-IRÉN | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG |
04-05-2023 | Timaru Margit-Enikő |
12 | SALÁNKI LAURA | | LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORȘ |
16-05-2023 | Szatmári Elisabeta |
13 | SZASZ ROZALIA | | LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI |
28-03-2023 | Puscaș Greta |
14 | ULICI DIANA MÓNIKA | | LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI |
29-03-2023 | Kiss Beata |
EDUCATOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ANTON ROMINA ELENA ANA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF VULCAN HOLOD |
22-05-2023 | BARA Georgeta |
2 | BALA (SZABO) IOANA AMALIA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA |
14-03-2023 | Balaj Lucia Elena |
3 | BALLA BEATA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 UILEACU DE BEIUȘ |
04-04-2023 | Ștefănică Monica Cristina |
4 | BERINDE LOREDANA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA |
18-10-2023 | BARA Georgeta |
5 | BOCHIS MARIANA | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA |
10-05-2023 | Șulea Otilia Andrada |
6 | BOCȘE CRISTINA-ANTUANELA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ GEORGIU POPA CÂMPANI |
22-03-2023 | Costea Mariana |
7 | BOTIS ANAMARIA | | GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA |
09-11-2023 | BARA Georgeta |
8 | BRONT VIOLETA-FLORENTINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG |
03-05-2023 | Vlaic Mirela Delia |
9 | BUDAI ALEXANDRA IOANA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA |
28-11-2023 | Ștef Rodica |
10 | BUZLE VICTORIA ANCUTA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA |
14-03-2023 | BARA Georgeta |
11 | COITA ALINA-MARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG |
21-11-2023 | Ardelean Mariana Simona |
12 | COȚĂU DANIELA CLAUDIA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TILEAGD |
02-03-2023 | BARA Georgeta |
13 | DRĂGOI GEORGIANA NADINA | | GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA |
15-03-2023 | Negrău Lucia |
14 | DUMA DIANA ANCA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ȘTEI |
16-11-2023 | Costea Mariana |
15 | FASIE ROMINA-CLAUDIA | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA |
04-05-2023 | Lukacs Maria Daniela |
16 | GAVRILAS BIANCA DENISA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA |
15-03-2023 | Balaj Lucia Elena |
17 | GHIULAI (FRINC) ALEXANDRA IRINA | | LICEUL DON ORIONE ORADEA |
21-03-2023 | BARA Georgeta |
18 | HENȚ CORINA-MARIANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HIDIȘELU DE SUS |
11-05-2023 | BARA Georgeta |
19 | HODIȘAN CARMEN | | LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA |
07-02-2023 | Șulea Otilia Andrada |
20 | HRISTACHE ANDREEA-ROXANA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ „D. R. POPESCU” NOJORID |
00-00-000 | |
21 | IANCU - LUP IOANA DENISA | | LICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN |
24-05-2023 | Pascar Gabriela Lucia |
22 | MATEI SANDA-VIORICA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 OLCEA |
06-04-2023 | Drimbe Monica Florica |
23 | MEDAN MIHAELA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI |
12-05-2023 | Serafim Maria |
24 | MIERE (BALOGH) LUCIA CLAUDIA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD |
08-02-2023 | BARA Georgeta |
25 | MIHELE DORINA-DANIELA | | GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 TINCA |
25-04-2023 | Butcă Carla Lia |
26 | MIHEȘ ALEXANDRA | | LICEUL "DON ORIONE" ORADEA |
09-05-2023 | BARA Georgeta |
27 | MIHEȘ ALEXANDRA | | LICEUL |
00-00-000 | |
28 | MLADIN PAULA-ANCUȚA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 OLCEA |
21-03-2023 | Morgovan Rodica Corina |
29 | MOȘ MONICA CLAUDIA | | LICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN |
23-05-2023 | BARA Georgeta |
30 | OLAH LARISA ANDRADA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂPÂLNA |
07-03-2023 | Costea Mariana |
31 | PAVEL NORICA MARIA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF VULCAN HOLOD |
23-02-2023 | Ștefănică Monica Cristina |
32 | PINTEA ADELA CRENGUTA | | LICEUL DON ORIONE ORADEA |
03-05-2023 | Ștef Rodica |
33 | PITUŢ IOANA-LIANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "VIOREL HORJ" DRĂGĂNEȘTI |
04-04-2023 | Costea Mariana |
34 | POPA GABRIELA OLIMPIA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 BEIUȘ |
23-03-2023 | BARA Georgeta |
35 | POPA NICOLETA ANDREEA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA |
27-10-2023 | Șulea Otilia Andrada |
36 | ROMAN PAULA SORINA | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA |
17-05-2023 | Coroiu Natalia Mirela |
37 | SABĂU JANINA ANDA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA |
11-05-2023 | Sala Elisaveta Ioana |
38 | SANDOR ANCA MARIA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 ORADEA |
16-03-2023 | BARA Georgeta |
39 | ȘERBAN FLORINA | | LICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN |
10-05-2023 | Borz Cornelia Mihaela |
40 | SONEA ANCA-MELANIA | | GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA |
13-11-2023 | BARA Georgeta |
41 | TĂRĂU (ROGOJAN) SIMONA MARIANA | | ȘCOALA CREȘTINĂ PRIVATĂ DIN CARTIERUL ROMILOR TINCA |
10-02-2023 | Butcă Carla Lia |
42 | ȚĂRĂU DANIELA MARIOARA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA |
00-00-000 | |
43 | TEAHA ADELA-LARISA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUNTEȘTI |
05-04-2023 | Ștefănică Monica Cristina |
44 | TEODOROF CLAUDIA - DIANA | | LICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN |
17-05-2023 | BARA Georgeta |
45 | TIT ADINA-GABRIELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DUMITRU RADU POPESCU" NOJORID |
22-11-2023 | BARA Georgeta |
46 | ȚIT FLORINA LAVINIA | | GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ȘTEI |
16-11-2023 | Ștefănică Monica Cristina |
47 | URS SONIA FLORINA | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA |
26-05-2023 | Vereș Anima |
48 | URSZ CRISTINA-MARIANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI |
27-04-2023 | Ștef Rodica |
49 | VAIDA DORINA-CRISTINA | | GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA |
09-11-2023 | Lukacs Maria Daniela |
50 | VESA CRISTINA MARIANA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 56 ORADEA |
08-11-2023 | Dume Gabriela |
EDUCATOARE - Limba română -inv. special |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | PELE FELICIA | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
28-02-2023 | Varga Tunde |
Electronica_automatizari_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | CURICIAC ECATERINA | | LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORȘ |
16-11-2023 | Săcăcian Dorina |
Filosofie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | JAKAB GÁBOR-ZOLTÁN | | COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA |
00-00-000 | |
2 | SIDEA MIHAELA FLORICA | | LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA |
13-11-2023 | Vașadi Adriana Marioara |
3 | ȘTIOP (PRADA) MARIA | | COLEGIUL NATIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUS |
00-00-000 | |
Fizica_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | MĂRCUS GABRIELA | | COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA |
01-02-2023 | Deme-Szabo Csilla |
Geografie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | DANDÉ ANIKÓ | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TARCEA |
00-00-000 | |
2 | FENESI AMALIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZALARDI JANOS SĂLARD |
00-00-000 | |
3 | IȘTOC NICOLAE VASILE | | COLEGIUL NAȚIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA |
13-11-2023 | BIRIȘ Mihaela-Simona |
4 | LUCA MIHAELA MĂDĂLINA | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA |
16-05-2023 | Iova Dorina-Mariana |
5 | MESZAROS SZABOLCS TAMAS | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZACSVAY IMRE ORADEA |
09-03-2023 | Lazar Petru Emil |
6 | MUREȘAN RAMONA-CATRINA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CIUMEGHIU |
02-05-2023 | Brădău Cristina Diana |
7 | PAUL OANA CĂTĂLINA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI |
16-03-2021 | BIRIȘ Mihaela-Simona |
Industrie_alimentară_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BANDA ANIȘOARA CAMELIA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA |
28-04-2023 | Filip Marinela Lidia |
Informatică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | VERTESI MARIA-EVA | | LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORȘ |
00-00-000 | |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BEZGEDI (Zsigmund) ILDIKO | | COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIŞULUI |
16-03-2023 | Fechete Elisabeta Erika |
2 | FINCISZKI NOEMI EVA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TILEAGD |
21-03-2023 | Fándly Enikő Anna |
3 | GABOR MARIA LIDIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂRIAN |
02-02-2023 | TANKÓ Veronica-Zita |
4 | KOVACS DORA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VIIȘOARA |
15-03-2023 | Fügedy Anikó Erzsébet |
5 | LIUT MELINDA RAMONA | | COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIŞULUI |
16-03-2023 | Veszprémi Emőke-Erzsébet |
6 | LIUT MELINDA RAMONA | | COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIŞULUI |
00-00-000 | |
7 | SANDOR (SANDOR) ARANKA REKA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVAN SÂNIOB |
14-03-2023 | Calapis-Halász Tünde |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BENE (IANC) LENUȚA DORINA | | COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD |
16-03-2023 | Ţirban Anamaria |
2 | BOBIȘ ALINA SIMONA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOŞ |
22-03-2023 | Ardelean Ioana Niculina |
3 | BUNGĂU OANA ALEXANDRA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE POPOVICIU BEIUȘ |
07-11-0223 | IANȚA Felicia |
4 | BUT MIHAIELA | | LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ȘERBAN ALEȘD |
10-03-2023 | Szabo Anca Ioana |
5 | CHINDE (STOIE) JANINA SIMONA | | LICEUL DON ORIONE ORADEA |
30-05-2023 | Vancea Marcela Simona |
6 | CHISE ANCA LAVINIA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂDĂRAS |
04-05-2023 | IANȚA Felicia |
7 | CORB ANDREI DARIUS | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ DIMITRIE CANTEMIR ORADEA |
14-11-2023 | IANȚA Felicia |
8 | DAN DANIELA CRINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 FINIȘ |
16-11-2023 | LAZĂR DAN FLORIN |
9 | DIC-CHINDE BIANCA-NICOLETA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE POPOVICIU BEIUȘ |
09-05-2023 | Iacob Elena |
10 | DRINC FLORINA RALUCA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CURĂȚELE |
12-12-2022 | Merce Alexandra |
11 | FĂRCUȚ MĂDĂLINA-IOANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 URVIȘ DE BEIUȘ |
09-11-2023 | LAZĂR DAN FLORIN |
12 | FLONTA ANDRADA-FLORINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEICA |
26-05-2023 | IANȚA Felicia |
13 | HERCUT FLORENTINA KAROLINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG |
07-03-2023 | Lucaciu Simona Corina |
14 | ILEȘ RALUCA-DIANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ORADEA |
16-11-2023 | BERZOVAN MARIA LOREDANA |
15 | JOLDES SALOMIA CORNELIA | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA |
20-04-2023 | IANȚA Felicia |
16 | LUTAS LILIANA ALEXANDRA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ OLTEA DOAMNA ORADEA |
24-03-2023 | Donca Marioara |
17 | MALE LUMINITA-ELENA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂLIȘTE DE VAȘCĂU |
05-04-2023 | Laza Matiuţa Lenuţa |
18 | MATEI IOANA MIHAELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CURĂȚELE |
13-03-2023 | Merce Alexandra |
19 | MICULA ADELA COSMINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUDUREASA |
20-03-2023 | Lucuţa Liana Ancuţa |
20 | MIHEȘ MĂDĂLINA-ANDREEA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA |
25-10-2023 | ROMAN ALEXANDRA |
21 | MIHUȚA LENUTA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TILEAGD |
24-03-2023 | Căbău Ioana Mariana |
22 | MIȘURAK DENISA ALEXANDRA | | ȘCOALA GIMNAZIALA WINNIE ACADEMY ORADEA (LIT WENFORD ACADEMY ORADEA) |
24-10-2023 | IANȚA Felicia |
23 | MUSTĂŢEA ILINCA DOINA ŞTEFANIA | | COLEGIUL NAȚIONAL IOSIF VULCAN ORADEA |
09-05-2023 | IANȚA Felicia |
24 | PANĂ RAMONA-IOANA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 GEPIU |
16-05-2023 | IANȚA Felicia |
25 | PINTEA ALINA-TUDORINA | | ȘCOALA PRIMARĂ AMERICANO-ROMÂNĂ ORADEA |
28-03-2023 | Borza Ioana Silvia |
26 | POP DENISA FLORENTINA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTI |
05-04-2023 | Băliban Carmen Laura |
27 | POPA ANDREEA-CLAUDIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ORADEA |
08-11-2023 | IANȚA Felicia |
28 | POPA GHEORGHINA-LAVINIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ DACIA ORADEA |
03-03-2023 | Bunica Valeria Florentina |
29 | ROMOCEA RAMONA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI |
26-04-2023 | IANȚA Felicia |
30 | RUGEA EMILIA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AŞTILEU |
21-04-2023 | Tirala Paula Adina |
31 | ȘTIUBE MĂDĂLINA-ALEXANDRA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI |
14-11-2023 | ROMAN ALEXANDRA |
32 | TEUCA SIMONA-DANIELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂLIȘTE DE VAȘCĂU |
03-05-2023 | Hinţ Irina Ioana |
33 | TIRITEU DANIELA-GHEORGHINA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI |
14-11-2023 | BERZOVAN MARIA LOREDANA |
34 | ȚOCA ALINA FLORINA | | ȘCOALA GIMNAZIALA WINNIE ACADEMY ORADEA (LIT WENFORD ACADEMY ORADEA) |
16-11-2023 | POP DOINA NICOLETA |
35 | VAȘADI (COZMA) CRISTINA MARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHERESIG |
23-05-2023 | Şandra Floarea |
36 | VAȘADI IOANA ANDREEA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ OLTEA DOAMNA ORADEA |
13-11-2023 | POP DOINA NICOLETA |
37 | VERHAEGEN CLAUDIA MARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ PUIU SEVER INEU |
16-03-2023 | Sîncelean Teodora Gabriela |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română/rromani |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | DĂRĂBAN DANIELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ PUIU SEVER INEU |
10-02-2023 | CORDOVAN Ionel |
Istorie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | PERŢ F.FLORINA-DIANA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COCIUBA MARE |
26-05-2023 | Peti Manuela Otilia |
2 | TĂNESCU IULIA-MARIA | | LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA |
16-11-2023 | BIRIȘ Mihaela-Simona |
3 | TOPALA C DANIEL | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SĂCĂDAT |
00-00-000 | |
Limba engleză_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BARBU ANDRA SILVIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ DIMITRIE CANTEMIR ORADEA |
23-03-2023 | Porumb Camelia |
2 | BÂTE BIANCA RAMONA | | LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA |
25-04-2023 | Jurca Ovidiu |
3 | BRÎNDAŞ - COZMA DAMARIS | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRON POMPILIU ȘTEI |
03-02-2023 | Motorga Tamara |
4 | DOBRAS LIVIA MARIA | | PALATUL COPIILOR ORADEA |
12-05-2023 | Dănilă Florina Delia |
5 | FENESI FERENCZ | | LICEUL TEORETIC "ARANY JÁNOS" SALONTA |
27-04-2023 | ARDELEAN Liliana |
6 | KRAMER GABRIEL | | ȘCOALA PRIMARĂ AMERICANO ROMÂNĂ ORADEA |
15-11-2023 | Polasec Florina |
7 | LEAHU LĂCRIMIOARA-MARIA | | LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ȘERBAN ALEȘD |
00-00-000 | |
8 | MIOC (POP) MARIA LAURA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUDUSLĂU |
15-03-2023 | Sârb Liana Elena |
9 | MOLDOVAN MONICA MIHAELA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BATĂR |
00-00-000 | |
10 | MORARU-RETEGAN OANA | | LICEUL TEORETIC HENRI COANDĂ ORADEA |
00-00-000 | |
11 | ONAC DANIELA LAVINIA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTI |
00-00-000 | |
12 | RACZ BEATA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA |
00-00-000 | |
13 | ȘERB ADELA DANIELA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TILEAGD |
21-04-2023 | ARDELEAN Liliana |
14 | SERES MARIANA-VIORICA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALÁRDI JÁNOS" SĂLARD |
00-00-000 | |
15 | VARABECZ MÓNIKA | | LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA |
30-05-2023 | Petruș Cristian Vasile |
16 | VIGH HELEN-ILDIKO | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU DRIMBA LUGAȘU DE JOS |
07-03-2023 | Fabian Iren Boglarka |
17 | VOICU ROXANA-FLORICA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ORADEA |
30-03-2023 | ARDELEAN Liliana |
Limba franceză_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BRISCAN IRINA-MARIA | | COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU ȘTEI |
16-05-2023 | Fășie Denisa Gabriela |
2 | GHIȚ CARMEN ECATERINA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AŞTILEU |
23-03-2023 | Costin Diana |
3 | MATIAȘ CLAUDIA LAVINIA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HIDIŞELU DE SUS |
14-12-2022 | Bota Otilia Codruța |
4 | VASCA ANAMARIA FLORINA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU ROMAN AUŞEU |
27-02-2023 | Achim Monica Loredana |
Limba germană modernă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BUDAI RENATA | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA |
29-05-2023 | Szuiogan Nadia Teodora |
2 | GERGELY TAMAS ZOLTAN | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 VALEA LUI MIHAI |
24-03-2023 | Bubela Carmen Camelia |
3 | IMRE CSILLA. | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ DACIA ORADEA |
16-05-2023 | Szuiogan Nadia Teodora |
4 | ȚIȚ G MARIA DELIA | | COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA |
09-12-2022 | Bubela Carmen Camelia |
Limba și literatura română_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BĂDĂRĂ IOANA ANETA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZELK ZOLTAN VALEA LUI MIHAI |
09-05-2023 | Koteles Maria |
2 | BODIN ANCUTA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CURĂȚELE |
10-03-2023 | Cândea Monica |
3 | BORODAN (LASCAU) TEODORA MARIA | | LICEUL TEORETIC ARANY JANOS SALONTA |
05-05-2023 | Nagy Zoița |
4 | BORZ M.MONICA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COCIUBA MARE |
28-04-2023 | Fetea Anca |
5 | LIBER DIANA-MARIA | | LICEUL DON ORIONE ORADEA |
09-11-2023 | POPA Diana |
6 | LUCACI LOREDANA LEONTINA | | LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS MARGHITA |
17-05-2023 | Fazecaș Manuela |
7 | LUPAS IOANA LAURA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVAN SÂNIOB |
09-05-2023 | Dumitraș Monica |
8 | MARCUT IOANA MADALINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂRIAN |
03-05-2023 | Dumitraș Monica |
9 | MITRASCA (PASC) ALINA IOANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA |
09-05-2023 | POPA Diana |
10 | PALI (HARPA) ANA-MARIA | | LICEUL TEORETIC ARANY JANOS SALONTA |
15-03-2023 | Nagy Zoița |
11 | ROMAN (TODOR) ANAMARIA DIANA | | COLEGIUL NATIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUS |
00-00-000 | |
Limba_maghiara_materna_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | FORRÓ EMESE | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG |
04-04-2023 | Farkas Cecília Rebeka |
2 | KIMPÁN BALOG HANNA-ILDIKÓ | | LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA |
24-02-2023 | KECSE Gabriella |
3 | MEZEI EMŐKE | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 VALEA LUI MIHAI |
08-05-2023 | Szabó Melinda |
4 | SZABÓ ANDREA ÉVA | | LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORȘ |
00-00-000 | |
Matematică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | FERCHE LIDIA | | COLEGIUL NAȚIONAL TEODOR NEȘ SALONTA |
23-05-2023 | OMER Ismet |
2 | MIKLO AURICA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 VALEA LUI MIHAI |
11-05-2023 | OMER Ismet |
3 | PATAKI CSILLA-ANDREA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG |
00-00-000 | |
4 | PELE FLORIN | | LICEUL TEOLOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA |
10-11-2023 | Nan Gabriela |
5 | POPA LAURA FLORICICA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA |
02-03-2023 | Curilă Diana |
6 | PRELUCA P. LAVINIA FLORINA | | COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD |
07-02-2023 | OMER Ismet |
Mecanică_M |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | PURTAN SERGIU-PAUL-LUCIA | | COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAȘ BEIUȘ |
31-05-2023 | Monenciu Rodica |
Profesori_documentariști_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ANDRU CRISTINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRON POMPILIU ȘTEI |
00-00-000 | |
Psihopedagogie_specială_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BLAGA-DUMEA DANIELA | | CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BIHOR |
28-02-2023 | Canalaș Liliana |
2 | CHIȘ ANDREEA ROXANA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI |
28-03-2023 | Canalaș Liliana |
3 | COZMA FLORINA-IOANA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA |
12-05-2023 | Mincic Mihaela-Iudita |
4 | CRAINIC GEANINA MARIA | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
16-03-2023 | Chiș Gabriela Felicia |
5 | DAN BEÁTA ANDREA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA |
00-00-000 | |
6 | KASZONI MARIA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA |
26-04-2023 | Oprea Eva Magdalena |
7 | KISS CRISTINA RAMONA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA |
28-01-2021 | ERDELI Elena-Maria |
8 | KUPE ANNA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA |
19-05-2023 | Oprea Eva Magdalena |
9 | LETAI MARIA- TIMEA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA |
30-03-2023 | Oprea Eva Magdalena |
10 | MANOLE PAULA OFELIA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA |
17-05-2023 | Ficuț Adriana Elena |
11 | MOLDOVAN DANIEL TITU | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI |
18-05-2023 | Indrie Mariana |
12 | NICA SIMONA | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
26-10-2023 | Indrie Mariana |
13 | ȚIG DIANA ANCA | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
03-04-2023 | Haș Rodica-Ioana |
Religie reformată_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | KURUCZ I. EVA-EMESE | | COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA |
00-00-000 | |
Religie_baptistă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | FLORUȚ V. GABRIEL-FLORENTIN | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA |
20-04-2023 | Tamas Ioan |
Religie_ortodoxă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ARDELEAN RAUL | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG |
14-11-2023 | NEGRUȚIU Florin-Liviu |
2 | MILIAN IOANA LOREDANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEA |
17-10-2023 | NEGRUȚIU Florin-Liviu |
3 | MILIAN IOANA LOREDANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEA |
00-00-000 | |
Religie_penticostală_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | TIGAN GRIGORE | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEICA |
17-05-2023 | Tamas Ioan |
Religie_romano_catolică_maghiară_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | NEMES ILDIKO | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOAN SLAVICI ORADEA |
10-05-2023 | Benedek Ramona |
Terapie educațională complexă și integrată |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | COSTE LIDIA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA |
27-11-2023 | Haș Rodica-Ioana |