Arta actorului |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Olah (Bejan) | Otilia - Iulia | PALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA |
02-04-2019 | NEGRU EMILIA |
Arte_vizuale_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | CREȚ (GALE) MIHAELA-FLORICA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREȘTI |
03-03-2023 | Iagăr Cătălin |
Biologie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | STAN RAMONA-OLIMPIA | | LICEUL TEOLOGIC ORTODOX ROMAN CIOROGARIU ORADEA |
17-05-2023 | Bako Liana |
Comert_M |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ALB I. IOANA DANIELA | | COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD |
11-05-2023 | Vașadi-Santău Marioara-Aurina |
Comert_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | DRĂGAN-CODREAN COSMINA-IOANA | | LICEUL TEHNOLOGIC UNIREA ȘTEI |
10-11-2022 | Vașadi-Santău Marioara-Aurina |
2 | NEMTEANU MARCELA SEFORA | | COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA |
26-04-2023 | Pop Fele Camelia |
Consiliere_psihopedagogică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ILLE RAMONA-NICOLETA | | CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ |
30-05-2023 | Ștef Rodica |
Economic_administrativ_postă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | POP LIGIA (BITIS) | | COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA |
18-05-2022 | POP FELE CAMELIA |
2 | KALMAR MONICA | | COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA |
08-02-2023 | Pop Fele Camelia |
Educație_fizică_și_sport_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BULZ ANDRADA-MARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEA |
14-03-2023 | TĂUTU Ramona-Aurelia |
2 | COROIU VLAD ADRIAN | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRON POMPILIU ȘTEI |
02-05-2023 | Iordache Bogdan |
3 | JOLȚA CAMELIA | | PALATUL COPIILOR MARGHITA |
25-05-2023 | TĂUTU Ramona-Aurelia |
4 | LUKACS DAVID | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CADEA |
31-05-2023 | Bondar Delia Camelia |
5 | LUKÁCS NORBERT - CSABA | | LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA |
03-05-2023 | Popovits Liana |
6 | POPA ȘTEFAN-IOAN | | LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN |
02-05-2023 | Bondar Delia Camelia |
7 | SCHMIDT ARNOLD-PÉTER | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALARDI JANOS" SĂLARD |
11-05-2023 | Omuț Marius |
Educație_tehnologică |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | PAUL RAMONA LAVINIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DRĂGEȘTI |
26-01-2023 | Ile Angela |
EDUCATOARE - Limba germană |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | KENDI ORSOLYA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA |
20-03-2023 | TANKÓ Veronica-Zita |
2 | MARCHIȘ ADRIANA-OANA | | Liceul Ortodox Ep. Roman Ciorogariu Oradea |
17-05-2023 | Czeglédi Emőke Éva |
3 | MIKLO ERZSEBET | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA |
03-04-2023 | TANKÓ Veronica-Zita |
EDUCATOARE - Limba maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ANTAL LAURA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 REMETEA |
03-05-2023 | Szatmári Elisabeta |
2 | BAKOS KRISZTINA-FRUZSINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MISKOLCZY KÁROLY" MIȘCA |
15-03-2023 | Puscaș Greta |
3 | BELÉNYESI ERZSÉBET | | LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LÁSZLÓ ORADEA |
09-02-2023 | Nagy Orsolya |
4 | BERECZKI M. KLARA MARIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI |
04-05-2023 | Kiss Beata |
5 | GROSMANN NOÉMI-TIMEA | | LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LÁSZLÓ ORADEA |
14-12-2022 | Struber Éva |
Educatoare - Limba Maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Jakab (Könyves) | Timea Gyöngyi | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. „OVIDIU DRIMBA” LUGAȘU DE JOS |
09-03-2023 | Nagy Réka |
EDUCATOARE - Limba maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | NAN KINGA ANITA | | LICEUL TEORETIC "PETŐFI SÁNDOR" SĂCUIENI |
11-03-2021 | VINCZE EMŐKE ÁGOTA |
2 | OLAH BOGLARKA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI |
28-03-2023 | Erdei Rozalia Mariana |
3 | SOMOGYI EDINA-KINGA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TARCEA |
19-05-2023 | Vincze Emőke-Ágota |
EDUCATOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | KIS (MIȘCOI) MARCELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHERESIG |
22-03-2022 | ARDELEAN MARIANA SIMONA |
2 | ARDELEAN (MOISE) AURELIA-LIANA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA |
23-02-2023 | Lukacs Maria Daniela |
3 | ARDELEAN ROMINA NICOLETA | | LICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA |
17-02-2022 | GROZA NICOLETA |
4 | BOZGA GIANINA-LARISA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALC |
26-01-2023 | Ardelean Mariana Simona |
5 | BUTAȘ DENISA-CĂLINA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂNTANDREI |
21-04-2023 | Pascar Gabriela Lucia |
6 | CATA (BUZE) LAURA | | GPP 54 |
00-00-000 | |
7 | CATA (BUZE) LAURA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.54 ORADEA |
22-03-2023 | Șulea Otilia Andrada |
8 | CHIȘ-POP MONICA LILIANA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SMILES TILEAGD |
30-11--0001 | |
9 | CORAȘ (BUIBAȘ) ADELINA-LAVINIA | | SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI |
04-04-2023 | Costea Anca Gabriela |
10 | COVACI BIANCA CRISTINA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA |
06-02-2023 | BARA Georgeta |
11 | DELIMAN DORINA-MIHAELA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BATĂR |
14-03-2023 | Drimbe Monica Florica |
12 | DRUȚA (MAGHIAR) ALEXANDRA LOREDANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALARDI JANOS" SĂLARD |
21-03-2023 | Coroiu Natalia Mirela |
13 | FEHÉR LARISA ALEXANDRA | | GPP nr.56 ORADEA |
07-03-2022 | BARA Georgeta |
14 | FILIP (TONCA) EMANUELA-ANCA | | GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT JOYFUL LEARNING ORADEA |
15-03-2023 | Ruja Lenuța |
15 | GABOR ELENA MIRELA | | LICEUL TEHNOLOGIC LIVIA MARIA GEGO DOBREȘTI |
31-03-2021 | KRISTO VIORICA FLORICA |
16 | HOSZU (POPA) CODRUȚA VETURIA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA |
27-01-2023 | Buzlea Livia |
17 | ILLE ANDREEA-MARIA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCAU |
30-11--0001 | |
18 | LUNG ADELA ELENA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALE LUI MIHAI |
30-03-2023 | BARA Georgeta |
19 | MĂGULEAN DALIANA-TEODORA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.51 ORADEA |
06-04-2023 | BARA Georgeta |
20 | MARUSCA ANA-MARIA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ASTILEU |
14-12-2022 | Iacob Gabriela Cosmina |
21 | MITRICIOIU RAMONA-RODICA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA |
00-00-000 | |
22 | MOTOȘAN ALEXANDRA IOANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OVIDIU DRIMBA" LUGAȘU DE JOS |
08-05-2023 | Ștef Rodica |
Educatoare - Limba Română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Neag | Daniela-Mădălina | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 50 ORADEA |
01-01-2023 | BARA Georgeta |
EDUCATOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | NEDEA IULIA-ALEXANDRA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.34 ORADEA |
22-02-2023 | Ghiuro Natalia Ioana |
2 | NEMȚUT (ZERGHE) SIMONA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA |
15-03-2023 | BARA Georgeta |
3 | NICORUT ADELA-TEODORA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DERNA |
19-01-2023 | BARA Georgeta |
4 | PERIAN ROXANA-ANCA (ILISIE) | | SCOALA GIMNAZIALA "KAZINCZY FERENC" ȘIMIAN |
26-01-2023 | Vlaic Mirela Delia |
5 | PETRU LOREDANA-BIANCA | | GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT JOYFUL LEARNING ORADEA |
30-11--0001 | |
6 | PETRUȚ (BUHA) LAVINIA-ALEXANDRA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA |
20-02-2023 | Șandor Costea Lidia |
7 | POGAN LIVIA-ALEXANDRA (POGAN) | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDI SALONTA |
04-04-2023 | Drimbe Monica Florica |
Educatoare - Limba Română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | Póli | Maria - Elisabeta | Liceul Tehnologic Nr. 1 Bratca |
31-05-2021 | GROZA NICOLETA FLORICA |
EDUCATOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | POP MARINA ANCA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA |
07-03-2023 | Bodea Floare |
2 | POPA DIANA-ADRIANA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALEODOR ORADEA |
20-04-2023 | Bortoș Lidia |
3 | PUIU VIOLETA ANAMARIA | | GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA |
24-02-2023 | Negrău Lucia |
4 | PUSZTAI ROLEDANA | | GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT JOFUL LEARNING ORADEA |
29-03-2023 | Bodea Floare |
5 | RAȚ MOCAN RAMONA TEODORA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA |
01-03-2023 | Borz Cornelia Mihaela |
6 | RUS (GIRZ) DENISA ANDREEA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AŞTILEU |
30-11--0001 | |
7 | ȘANDRA DENISA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂNTANDREI |
08-02-2023 | Bodea Floare |
8 | SIDOR FLORICA-ALEXANDRA | | GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA |
14-03-2023 | Negrău Lucia |
9 | VEREȘ (HERCUȚ) GABRIELA-SIMINA | | LICEUL ORTODOX "ROMAN CIOROGARIU" ORADEA |
09-02-2023 | Sala Elisaveta Ioana |
10 | ZACH PETRA ALEXANDRA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZENT ISTVAN" SÂNIOB |
23-03-2023 | Bențe Camelia Maria |
Electronica_automatizari_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | CRIȘAN IONUȚ CĂTĂLIN | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPEȘTI |
00-00-000 | |
Electrotehnică_electromecanică_M |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | CIORBA IOANA-MIHAELA | | COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALESD |
18-05-2023 | Hoduț Florentina |
Estetica_ingrijire_M |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BRONȚ IOANA-ANIELA | | LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUȘI" ORADEA |
02-03-2023 | Șandor Mariana |
2 | ŞIŞCA DENISA ANCA | | COLEGIUL TEHNIC "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" ORADEA |
06-03-2023 | Șandor Mariana |
Finanțe_bănci_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | RAD (HERTE) ANAMARIA DIANA | | COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA |
00-00-000 | |
Fizica_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | CARAMAN I. BOGDAN ANDREI | | COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA |
28-02-2023 | Jurcă Andreea Luminița |
Geografie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | CHIRILĂ (RUS) AURORA-IULIA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA |
00-00-000 | |
2 | GLONTI MADALINA | | LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEA |
30-11--0001 | |
Industrie_alimentară_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BUTAȘ RAMONA | | COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS |
16-12-2022 | Filip Marinela Lidia |
Informatică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ȘIMON (MAN) BIANCA FLORICA | | LICEUL DON ORIONE ORADEA |
03-03-2023 | ZSIGÓ Tamás |
Învățătoare - lb. română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | SILAGHI AMALIA-GEORGETA (LASCU) | | COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD |
15-12-2022 | Iacob Elena |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba germana |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | FARCAS GELINA-VALENTINA | | LICEUL TEORETIC GERMAN |
10-05-2023 | TANKÓ Veronica-Zita |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ANULAT xxxxx GALLÓ ILDIKÓ xxxxxx | | SCOALA GIMNAZIALA |
00-00-000 | |
2 | BAGOSI CSILLA-MARIA | | LICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA |
23-03-2023 | Halasz Terez Monika |
3 | ILOC (SZÉP) JUDIT | | LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA |
09-03-2023 | Zahu Valeria |
4 | KISS ERIKA-TIMEA | | SCOALA GIMNAZIALA JAKÓ ZSIGMOND ROSIORI |
02-03-2023 | Fándly Enikő Anna |
5 | LOVOSSY RENATA | | LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI |
23-02-2023 | Koka Enikő-Andrea |
6 | POCSAI KRISZTINA | | LICEUL TEORETIC ARANY JANOS SALONTA |
25-04-2023 | Halasz Terez Monika |
7 | POPA-SZOMORU EDINA | | SCOALA GIMNAZIALA SZACSVAY IMRE ORADEA |
29-03-2022 | TANKÓ Veronica-Zita |
8 | RAJOS DÉZSI NIKOLETT | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GASPAR ANDRAS" BIHARIA |
14-03-2023 | Tóth Éva Andrea |
9 | VARGA HENRIETTA-RÉKA | | SCOALA PROFESIONALA OVIDIU DRIMBA LUGASU DE JOS |
23-02-2023 | Veszprémi Emőke-Erzsébet |
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ###PETRIȚA BIANCA ANDREEA### | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA |
00-00-000 | |
2 | ANDRONIC ALINA | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA |
10-05-2023 | IANȚA Felicia |
3 | BACTER CARMEN-IOANA | | LICEUL ORTODOX EP. ROMAN CIOROGARIU ORADEA |
07-03-2023 | IANȚA Felicia |
4 | BERINDAN CAMELIA-TEODORA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEA |
15-03-2023 | Iacob Elena |
5 | BIRĂU DENISA NICOLETA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HIDIȘELUL DE SUS |
30-11--0001 | |
6 | CHIȘ (HĂRĂGUȘ) SIMONA SILVIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ORADEA |
23-03-2023 | Bunica Valeria Florentina |
7 | CICORTAȘ (AVRAM) NICOLETA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NESTOR PORUMB TULCA |
14-03-2023 | Cobe Simona Lucia |
8 | DUME ALEXANDRA DAIANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI |
22-03-2023 | Chereşi Daniela Ramona |
9 | FAUR (TOMA) CODRUȚA LOREDANA VASILICA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ OLTEA DOAMNA ORADEA |
30-05-2023 | IANȚA Felicia |
10 | FILIP LIDIA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZENT ISTVAN" SÂNIOB |
00-00-000 | |
11 | GABOR CORNEL - CIPRIAN | | Liceul Tehnologic "Felix" Sânmartin |
24-05-2023 | IANȚA Felicia |
12 | GOMBOS SABĂU FLORINA ADINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA |
09-03-2023 | Popa Alina Ioana |
13 | JURJ BIANCA-ELENA | | SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI |
28-03-2023 | IANȚA Felicia |
14 | MORAR LAVINIA-CRINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUNCA |
22-02-2023 | Laza Matiuţa Lenuţa |
15 | POPA (PETRICAȘ) ALEXANDRA ADELINA | | LICEUL TEORETIC WENFORD ACADEMY ORADEA |
27-05-2021 | IANȚA Felicia |
16 | SECUI ADINA LORENA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CIUMEGHIU |
04-04-2023 | Brege Elena Viorica |
17 | ȘUTA ANCUȚA-ALINA | | SCOALA GIMNAZIALA DACIA ORADEA |
21-03-2023 | Nuţă Angela |
18 | TOTH ALEXANDRA ARABELLA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂDĂRAS |
14-03-2023 | Huszar Ioana Daniela |
19 | ZUBAȘCU (BULZAN) MĂDĂLINA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NESTOR PORUMB TULCA |
09-03-2023 | Paşcalău Simona Laura |
Istorie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BLAGA RALUCA GABRIELA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 VALEA LUI MIHAI |
04-04-2022 | IȘTOC-ZEMBREA FLORIN |
2 | OAIE IOANA-DORINA (SÎRB) | | SCOALA GIMNAZIALA VIOREL HORJ DRAGANESTI |
12-05-2023 | Peti Manuela Otilia |
3 | TOTH (POSZET) DIANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ORADEA |
06-04-2023 | Nagy Gabriella |
Kinetoterapie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ȘERB (DANCIU) ADELINA-GABRIELA | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
16-05-2023 | Omuț Gheorghe Adrian |
Limba engleză_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ###GHERLEA A. DIANA-ELIZA### | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COCIUBA MARE |
00-00-000 | |
2 | CAPOTA ANITA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ OCTAVIAN GOGA ORADEA |
24-03-2023 | ARDELEAN Liliana |
3 | CICORTAȘ RALUCA-FLORINA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂNTANDREI |
20-04-2023 | Jurca Ovidiu |
4 | HICE IOANA PAULA | | LICEUL ORTODOX EPISCOP ROMAN CIOROGARIU ORADEA |
07-05-2021 | CIOGU ZOIA |
5 | INDREI FLORINA-LAVINIA | | LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN |
26-04-2023 | Motorga Tamara |
6 | KINDLE MARIA | | LICEUL TEORETIC JOZEF KOZACEK BUDOI |
31-03-2023 | Tarr Delia Monica |
7 | RADU MONICA | | SCOALA GIMNAZIALA JAKÓ ZSIGMOND ROSIORI |
28-04-2023 | Tarr Delia Monica |
Limba franceză_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | DOMUȚA (GĂVRUȚA) IOANA FLORICA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI |
10-05-2023 | Ardelean Camelia Mirela |
Limba germană modernă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | DRUGAȘ (BOROS) BRIGITA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ DIMITRIE CANTEMIR ORADEA |
14-03-2023 | Szuiogan Nadia Teodora |
Limba și literatura română_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | BALAJ (PANC) ANCUTA DELIA | | LICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA |
16-05-2023 | POPA Diana |
2 | DAVID ADELA MAGDALENA | | COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIŞULUI |
13-10-2022 | POPA Diana |
3 | GAL I DIANA IOANA | | COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA |
06-04-2023 | Vaida Cristina |
4 | HAIDU LAVINIA TEODORA | | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂMBĂTA |
29-03-2022 | BURCĂ ALINA |
5 | IACOB E. BIANCA ANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI |
07-03-2023 | Dat Ioana |
6 | MLADIN-HERCUŢ ANCA MIHAELA | | COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEA |
03-03-2023 | POPA Diana |
7 | PEȘTEAN MARIA-NICOLETA | | LICEUL TEORETIC HENRI COANDA ORADEA |
16-03-2023 | POPA Diana |
8 | POPA ANNAMARIA | | LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ |
21-03-2023 | Dumitraș Monica |
Limba_maghiara_materna_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ILYÉS KRISZTINA | | LICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA |
15-05-2023 | Szatmári Ildikó |
Limba_slovacă_maternă_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | KUBELAC (BIREȘ) MARKA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ȘINTEU |
08-05-2023 | HECKEL IARMINCA |
Matematică_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ANDRASSY (SIMUT) ALEXANDRA-MADALINA | | SCOALA GIMNAZIALA PUIU SEVER INEU |
30-11--0001 | |
2 | Ardelean | Eva | Școala Gimnazială Nr. 1 Cociuba Mare |
30-05-2019 | Gabriela NAN |
3 | ILICA ODOROABĂ ALEXANDRU | | LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA |
08-05-2023 | Marc Ovidiu |
4 | LAKATOS NAGY ANIKO | | LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS MARGHITA |
15-12-2022 | Bátory Éva |
5 | PANC GEORGIANA CĂTĂLINA | | LICEUL TEORETIC nr. 1 Bratca |
25-05-2023 | OMER Ismet |
6 | RACZ (BRADEA) SUSANA-ANDREEA | | Școala gimnazială „Dacia” Oradea |
28-03-2023 | OMER Ismet |
7 | RUSU CAMELIA-ȘTEFANIA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 16 ORADEA |
18-05-2023 | OMER Ismet |
8 | SIDEA (MIHEL ) DENISA-SORINA | | LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREȘTI |
09-03-2023 | OMER Ismet |
9 | ȘVAB (TODERAȘ) MARINA-IOANA | | ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BULZ |
06-04-2023 | OMER Ismet |
Psihologie |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | MARIAN (MOCAN) DALIANA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA |
27-05-2021 | CHIȘ GABRIELA FELICIA |
Psihologie_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | DOGAR-STAN ANDRADA LAURA | | CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ BIHOR |
21-03-2023 | Haș Rodica-Ioana |
2 | MANG MARIA-CRISTINA | | CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ BIHOR |
19-05-2023 | Ficuț Adriana Elena |
Psihopedagogie_specială_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | ARDELAN ELEONORA | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 1 ORADEA |
17-03-2023 | Mincic Mihaela-Iudita |
2 | BALINT (BODEA) PAULA ANAMARIA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA |
12-05-2023 | ERDELI Elena-Maria |
3 | HERCUT ADELINA-IOANA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI |
02-05-2023 | Canalaș Liliana |
4 | HUZA (ALB) ANA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA |
05-05-2023 | Mincic Mihaela-Iudita |
5 | NICORUT (TODINCA) MIRELA-IOANA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA |
10-05-2023 | Indrie Mariana |
6 | PISCOI VIOLETA NAOMI | | LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA |
26-04-2023 | Indrie Mariana |
7 | POP ANDRA MARIA | | CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ BIHOR |
20-05-2021 | INDRIE MARIANA |
8 | SZABÓ ADINA-LIDIA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA |
16-12-2022 | Simo Ritter Csilla |
9 | TATIC LAURA CLAUDIA | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA |
04-04-2023 | Ficuț Adriana Elena |
10 | ZGĂRDĂU (TRIF) ELENA | | CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA NR.1 ORADEA |
24-03-2023 | Serafim Maria |
11 | ZGĂRDĂU ELENA (TRIF) | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA |
30-11--0001 | |
Religie_penticostală_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | LUCA TUDOR | | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA |
02-03-2023 | Tamas Ioan |
Religie_reformată_P |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | VIG (HERMAN) CSILLA-ARANKA | | SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TARCEA |
25-05-2023 | Bere Zsuzsanna |
Terapie educațională complexă și integrată |
---|
# | Nume | Prenume | Unitatea școlară |
Data | Inpectia |
---|
1 | SIPOS MARGIT-KATALIN | | CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA |
27-01-2023 | Varga Tunde |