Sesiunea 2023-2025 - Inspecția curentă 2 Gradul didactic I - (Candidați care efectuează inspecția după colocviu - susțin colocviul în acest an școlar)
Arte_vizuale_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ÁRUS (ERŐSS) TÜNDE LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 17-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2IŞTOC (BERINDEA) ANNAMARIA LICEUL DE ARTE ORADEA 11-11-202228-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
3MAGHIAR ANCA-MARIA LICEUL DE ARTE ORADEA 13-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4MEZA ANDREEA ANAMARIA LICEUL DE ARTE ORADEA 08-11-202208-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
Educație_muzicală_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1VĂLEAN VLAD OCTAVIAN PALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 05-04-202225-01-2024

xx xx xxxx

2023-2025
2VIDICAN ALINA-NICOLETA COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA 06-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Educație_muzicală_specializată_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BALA-DARABAN GABRIELA MARIA LICEUL DE ARTE ORADEA 16-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2MOGA ANDREI LICEUL DE ARTE ORADEA 15-02-202208-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
3POGAN (HERCUȚ) MANUELA-GLORIA LICEUL DE ARTE ORADEA 15-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4RÉTHI BRIGITTA-ÉVA LICEUL DE ARTE ORADEA 10-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5SZEKELY CRISTIAN ROBERT LICEUL DE ARTE ORADEA 24-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Chimie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1POPA IOANA-MARIOARA LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEA 11-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Agricultura_horticultura_M
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1---- GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Comert_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1POPUS I ADINA IOANA COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA 15-12-202117-01-2024

xx xx xxxx

2023-2025
Control_expertiza_Prod_Alimentare
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GAVRA I FLORENTINA-RAMONA COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA 24-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2SICOE G. GABRIELA-ADRIANA COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA 13-05-202207-12-2023

xx xx xxxx

2023-2025
Finanțe_bănci_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CADAR C. ELENA-OTILIA COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA 26-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Marketing_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ARAMESCU F DANIELA FLORENTINA COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA 11-05-202213-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
Mecanică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1TĂRÂȚĂ MIRELA COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘ 12-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Turism_și_servicii_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LĂZURAN (AXINTE) I ANAMARIA COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA 11-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Limba și literatura română_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BLAJ (CIUHANDU) CLAUDIA-VALERIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCEA 24-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2BOERIU IOANA COLEGIUL NAȚIONAL ONISIFOR GHIBU ORADEA 28-02-202006-01-2022

xx xx xxxx

2023-2025
3GHIDEU CAMELIA-TEODORA LICEUL REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA 10-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4HEREDEA (BUZGUȚA) MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÂRCIOROG 19-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5JULA GABRIELA REBECA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. FINIȘ 22-02-202126-01-2024

xx xx xxxx

2023-2025
6LUCACIU (SZILAGYI) MARIA BEATRICE ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEŞTI 04-02-202210-02-2023

xx xx xxxx

2023-2025
7MAȘCAȘ MARIA LICEUL TEORETIC "HENRI COANDĂ" ORADEA 18-05-202215-03-2023

xx xx xxxx

2023-2025
8MOLDOVAN (TANCHIȘ) ALEXANDRA-FLORICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÎRCIOROG 19-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Limba și lteratura româna_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BENCHIS SIMONA LICEUL DON ORIONE ORADEA 11-11-202214-12-2023

xx xx xxxx

2023-2025
Psihologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DRĂGOIU CECILIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA 19-05-202119-05-2023

xx xx xxxx

2023-2025
2INDRIES PAUL MATEI LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 24-03-202206-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
3MAIOR AURICA ANGELA CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ 06-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4PANITI HELGA (SZÁSZ) CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA 20-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5SABAU ADELA-IOANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 22-11-202207-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
6TOGOR OANA ALEXANDRA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 16-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
7VARGA (RATEAN) IMOLA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ 23-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Psihopedagogie_specială_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BALOGH EVA ZITA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 16-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2CHISE ANGELA-LACRIMIOARA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ "CRISTAL" ORADEA 12-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3GLIGOR MARIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA 21-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4MARUŞCA IOANA ANGELA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 10-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5NAGY EMŐKE CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 11-05-202211-05-2023

xx xx xxxx

2023-2025
6OTOHAL ANDREA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 17-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
7SILAGHI DANIELA FLORICA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI 22-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
8VICSAI (BALOG) GERTRUD CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA 08-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Terapie educațională complexă și integrată
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CSORDAS ANDREA-IULIANA (NÉMET) CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA 14-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
EDUCATOARE/ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MARTIN SIMONA BIANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SĂCĂDAT 10-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BĂDULLESCU (CUCIULA) ALINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEŞTI 31-03-202213-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
2BONDAR LAVINIA FLORINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BATĂR 22-03-202220-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
3BOTICI CRISTINA FLORINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ROMAN" AUŞEU 18-02-202224-03-2023

xx xx xxxx

2023-2025
4BRADEA ANCUȚA-GIANINA SCOALA GIMNAZIALA WINNIE ACADEMY ORADEA 11-05-202222-03-2023

xx xx xxxx

2023-2025
5COSTEA IOANA CLAUDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OCTAVIAN GOGA ORADEA 12-04-202215-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
6DĂRĂBAN CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU DRIMBA LUGAȘU DE JOS 15-11-202201-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
7DOBRATĂ BIANCA-SILVANA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 05-04-202214-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
8JUNEA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA 13-05-202210-02-2023

xx xx xxxx

2023-2025
9MÂNDRU CLAUDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DACIA ORADEA 11-11-202212-04-2024

xx xx xxxx

2023-2025
10MARTON S. CRINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COCIUBA MARE 08-04-202210-02-2023

xx xx xxxx

2023-2025
11MITOC (COSTOLAȘ) ANDREEA-IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CIUMEGHIU 04-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
12MOJOLIC DIANA-MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA DACIA ORADEA 02-03-202207-12-2023

xx xx xxxx

2023-2025
13NEGRĂU LENUȚA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 05-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
14PAVEL (PÂRCĂLAB) FLORICA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BRUSTURI 27-01-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
15PEREȘ ANAMARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA 04-03-202224-02-2023

xx xx xxxx

2023-2025
16PINTIUȚA CLEMENTINA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPEȘTI 14-04-202209-05-2023

xx xx xxxx

2023-2025
17PUȘCĂU FLORIAN-GEORGIANA COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALESD 25-01-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
18ROMOCEA ANDREA-MANUELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 BOGEI 29-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
19TÎRTEA ADRIANA ANCA LICEUL DON ORIONE ORADEA 07-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
20TOTH CLAUDIA-CAROLINA LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA 17-11-202228-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
21TURCUȘ LAVINIA-MARIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOTAR 16-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
22VAȘADI CRISTIANA IOANA LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA 24-11-202206-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
Religie_ortodoxă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PERȚE ADINA LUMINIȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVAN SÂNIOB 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2ȘTEFĂNUȚIU DANIEL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÎRCIOROG 30-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Religie_reformată_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GHITEA SZABO JULIA ZSUZSANNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ 05-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Limba_maghiara_materna_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LÓLÓ-PÁZMÁN ANAMARIA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CADEA 24-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1APAN FLORICA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 15-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2ARDELEAN IOANA SORINA COLEGIUL TEHNIC NR. 1 VADU CRIȘULUI 16-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3BALINT ANCA GABRIELA LICEUL GRECO-CATOLIC 22-10-202031-01-2024

xx xx xxxx

2023-2025
4BELEAG ANCA MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SPINUȘ 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5BODEA ALEXANDRA ANTIȚA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AŞTILEU 16-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
6BOGDAN-IANKI CARMEN-MONICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 11-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
7BRAN (CIOTEA) DENISA BIANCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE COLȚ BEIUȘ 22-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
8BUNA (BETEA) LIVIA-ELEONORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF VULCAN HOLOD 22-03-202207-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
9BURLĂU TEODORA ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BRUSTURI 25-03-202227-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
10DUMA SORINA-MARIANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.34 ORADEA 23-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
11DUMA TEODORA ALEXANDRA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 04-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
12DURNEA ADELA CRISTINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 MARGHITA 17-11-202228-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
13FĂȘIE (BUHA) MIRELA-FLORICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF VULCAN HOLOD 22-03-202207-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
14FLORE GABRIELA-LEONA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.34 ORADEA 18-03-202209-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
15GAVRILA D. DANIELA IONELA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD 04-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
16HAITA ANAMARIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 14-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
17JURJUŢ DENISA-MARIANA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 10-02-202229-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
18LUCA CLAUDIA MIRELA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 23-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
19LUKA SIMONA VERONICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PUIU SEVER INEU 05-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
20LUP F. FLORINA ALINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD 03-05-202208-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
21MIHOC LAURA REBECA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUDUREASA 01-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
22MORGOVAN BIANCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”TOLDI” SALONTA 09-11-202214-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
23MORGOVAN LARISA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”TOLDI” SALONTA 22-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
24MUREȘAN ANCA-CRISTINA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 04-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
25MUREȘAN NICOLETA AMALIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA 03-11-202201-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
26OLĂU (GHIURO) TEODORA-RAMONA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 05-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
27PELE ANCA GABRIELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 18-05-202223-01-2024

xx xx xxxx

2023-2025
28PIETREANU ALEXANDRA MARIANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 08-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
29PINTEA EUGENIA - FLORENTINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "FLOARE DE LOTUS" SÂNMARTIN 05-05-202218-01-2024

xx xx xxxx

2023-2025
30PLATONA ALINA-FLORINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 ORADEA 16-03-202229-11-2023

xx xx xxxx

2023-2025
31POP (ȘANDOR) DIANA-ANCA SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI 13-04-202229-11-2023

xx xx xxxx

2023-2025
32RAȚ V. VALENTINA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUNCA 14-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
33SABĂU F.DENISA IOANA LENUȚA ŞCOALA GIMNAZIALĂ „D. R. POPESCU” NOJORID 04-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
34SIME GABRIELA-ADRIANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE COLT BEIUS 05-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
35STANCIU ADINA FLORINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 08-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
36ȘTEF IRINA-LUMINIȚA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD 27-05-202216-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
37STEFAN ANDREEA DALIA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 21-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
38STRETEA OANA MARIA LICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN 16-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
39ȚINȚAȘ V. LUMINIȚA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD 06-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
40TOCAI (MĂRCUȘ) MIHAELA-RALUCA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂNTANDREI 27-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
41TUȘINEAN GABRIELA IOANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 46 ORADEA 05-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Limba_rromani_maternă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ȘTEFAN (VODĂ) LIVIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.12 MĂGURI 27-05-202219-05-2023

xx xx xxxx

2023-2025
Matematică
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Szasz EdinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂMĂȘEU 02-04-201906-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
Matematică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1VARGA TIMEA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL 03-05-202220-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
Limba engleză
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Nagy Alexandra-RoxanaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ABRAM 22-03-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Limba engleză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BALA GEORGIA-TEOFANA COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 25-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2DUDAȘ ALEXANDRA-LĂCRIMIOARA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÂRCIOROG 06-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3FORMITTÁG TIMEA-EDINA SCOALA GIMNAZIALA "SZENT ISTVÁN" SÂNIOB 02-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4GHERLEA A. DIANA-ELIZA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIA 30-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
5JUNC IOANA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA 10-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
6MADA DIANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA 31-05-202224-03-2023

xx xx xxxx

2023-2025
7MICULA ALEXANDRA DIANA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 25-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
8MIKLOSICZA KATALIN TIMEA ŞCOALA GIMNAZIALĂ BALASKO NANDOR SĂLACEA 30-01-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
9NAN IOANA IULIA LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA 14-10-202215-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
Limba franceză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1POP PAULA MARIA SCOALA GIMNAZIALĂ nr. 1 CEFA 17-05-202227-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
2ROITI G. PAULA TEODORA LICEUL ORTODOX "ROMAN CIOROGARIU" ORADEA 16-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Limba germană modernă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LAZAR OANA LICEUL TEORETIC GERMAN FRIEDRICH SCHILLER ORADEA 04-11-202201-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
2ȚIȚ EMANUELA-FELICIA LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA 25-11-202216-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
Biologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GHITAS ANDA FLORENTINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU ROMAN AUŞEU 22-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2MEMETEA (ROSIE) ALINA Liceul Teoretic "Nicolae Jiga" Tinca 17-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Geografie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ERDEI (KLESZKEN) ENIKŐ LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 10-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Istorie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BOTEZ (STOICA) ANGELA AURELIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂBEȘTI 10-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2FLORE MIHAELA LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 17-11-202201-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
3SILAGHI LUCACI ADRIANA COLEGIUL NAȚIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUȘ 16-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Învățătoare_Limba_slovacă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CUCURA ANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ȘINTEU 23-05-202208-05-2023

xx xx xxxx

2023-2025
Educație_fizică_și_sport_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DOBAI GHEORGHE DANIEL LICEUL SPORTIV BIHORUL ORADEA 23-03-202224-04-2023

xx xx xxxx

2023-2025
2DUMITRESCU CONSTANTIN GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂUTEU 22-11-202213-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
3GHERDAN JANINA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "TEODOR NEȘ" SALONTA 10-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4KOSA ADRIAN-iosif LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ȘERBAN ALEȘD 07-11-202223-11-2023

xx xx xxxx

2023-2025
5LĂDAR RĂZVAN-FLORIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VÎRCIOROG 12-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
6MANCIU VALENTIN IULIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRAM IANCU 17-02-202228-02-2023

xx xx xxxx

2023-2025
7MARGHITAS DAN IONUT LICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA 12-04-202217-05-2023

xx xx xxxx

2023-2025
8MOGA (DEMETER) TEODORA LICEUL DON ORIONE ORADEA 17-05-202227-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
9MURGU GRATIAN GHEORGHE ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA 06-05-202212-05-2023

xx xx xxxx

2023-2025
10OLTEANU DORIAN-GEORGE COLEGIUL NATIONAL "TEODOR NEȘ" SALONTA 19-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
11ROȘU ALIN DORIN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA 22-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
12SILAGHI VLAD GEORGE LICEUL VOCAȚIONAL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAȘ BEIUȘ 09-11-202214-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
13SILAGHI ALIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AUREL POP” OȘORHEI 30-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
14SUCIU FLORIN-ALIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOTAR 14-11-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
15TODORAN NICOLAE DANIEL LICEUL TEORETIC "ONISIFOR GHIBU" ORADEA 05-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
16VARGA EVA TEREZA SCOALA GIMNAZIALA "SZACSVAY IMRE" ORADEA 07-04-202218-05-2023

xx xx xxxx

2023-2025
EDUCATOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CZENTYE L. TIMEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI 16-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2GONDOS MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TĂMĂȘEU 17-03-202205-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
3KULCSAR I. MELINDA ILDIKO ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI 24-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
4NAGY (GYŐRI) BERNADETT GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT EVANGHELICA LUTHERANA ORADEA 24-03-202227-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025
5NAGY EMOKE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂMĂȘEU 29-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
6PETRAN-BALAZS NATALIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDI SALONTA 04-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
7SZÁVÓ (SZILÁGYI) TÜNDE-ENIKŐ ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCEA 30-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
8TAKÁCS KAJÓ BRIGITTA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.34 ORADEA 16-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
9TOTH (SIPOS) SAROLTA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ 04-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GALLÓ ILDIKÓ SCOALA GIMNAZIALA "JAKO ZSIGMOND" ROSIORI 21-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
2JUHÁSZ (ORBAN) TIMEA SCOALA GIMNAZIALA 11-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
3MÉSZÁROS ERZSÉBET ŞCOALA GIMNAZIALĂ BALASKÓ NÁNDOR SĂLA EA 28-03-202212-01-2024

xx xx xxxx

2023-2025
4MIKLOS-SPURIGAN ERIKA SCOALA GIMNAZIALA BENEDEK ELEK CETARIU 07-11-202219-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
5NAGY A. IREN BRIGITTA ȘCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FEREN ȘIMIAN 17-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
6PAȘCALĂU (LŐRINCZ) CSENGE ORSOLYA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OVIDIU DRIMBA" LUGAȘU DE JOS 04-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
7ROZSA VIORICA LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 03-03-202205-03-2024

xx xx xxxx

2023-2025
8SERES ANDREA (KIRÁLY) ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BALASKÓ NÁNDOR" SĂLACEA 12-04-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
9SZILÁGYI GABRIELLA-JULIANNA (KOPIS) SCOALA GIMNAZIALA 25-02-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2023-2025
Informatică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MATEI CSILLA REBEKA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CĂBEȘTI 11-03-202212-02-2024

xx xx xxxx

2023-2025