Seria 2021-2023 - Inspecția specială Gradul didactic II - (Candidați care efectuează inspecția în anul școlar în care vor susține examenul)
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LEȚ MARTA LIDIA (BULZAN) LICEUL TEORETIC GABRIEL TEPELEA BOROD 31-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Arte_vizuale_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LAZĂU ALINA MARIA LICEUL TEORETIC GABRIEL TEPELEA BOROD 14-05-202103-03-202224-03-2023 2021-2023
Educație_muzicală_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MONENCI NATALIA (BUNDURUS) ȘCOALA GIMNAZIALĂ

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Educație_muzicală_specializată_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PAȘCALĂU IOANA-ALEXANDRA (CIOARA) LICEUL DE ARTE ORADEA 13-05-202117-03-202228-02-2023 2021-2023
2ZĂVOIANU MARIUS-EUGEN-FELIX LICEUL DE ARTE ORADEA 20-05-2021

xx xx xxxx

09-05-2023 2021-2023
3ZĂVOIANU MARIUS-EUGEN-FELIX LICEUL DE ARTE ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Fizică
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Gîb DanielaColegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea 09-04-201924-03-202216-03-2023 2021-2023
Fizica_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1NISTOR (GHIOCEL) MONICA-MARIA LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA 26-02-202128-02-202222-02-2023 2021-2023
Alimentație_publică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PAZURIK ERIKA-KRISZTINA LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA 24-02-202107-04-202229-11-2022 2021-2023
Comert_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1RAT LARISA-ALEXANDRA (HAȘ) COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA 24-05-202117-05-202205-05-2023 2021-2023
Constructii_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1COSTAN NICOLAE LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 26-05-202124-05-202216-05-2023 2021-2023
Economic_administrativ_postă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PAUL MARIUS-GELU COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA 31-03-202116-03-202215-03-2023 2021-2023
2SAVA T. DIANA CRISTINA (PINTEA) LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SALONTA 17-03-202113-04-202222-02-2023 2021-2023
Economie_Educație antreprenorială_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1SAS ANDREEA (PRIBOI) LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA 10-05-202107-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
Electronica_automatizari_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CURICIAC ECATERINA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ 23-03-202119-05-202222-03-2023 2021-2023
Turism_și_servicii_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GĂVRUŢA ALEXANDRA-GEORGIANA (BODOGAI) LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA 26-05-202105-05-202221-03-2023 2021-2023
2MĂNTĂLUȚĂ CORNELIA-MĂDĂLINA (BREDĂU) LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SALONTA 24-11-202112-04-202222-11-2022 2021-2023
3POPA IOANA-FLORINA COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA 19-05-202113-04-202208-02-2023 2021-2023
Limba și Literatura română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Sabău (Rajna) GretaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BALC 15-03-201906-03-202021-04-2023 2021-2023
Limba și literatura română_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BARMOȘ LOREDANA-MIRELA PALATUL COPIILOR ORADEA 15-12-2020

xx xx xxxx

14-12-2022 2021-2023
2BODIUȚ MARIANA-ROXANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ROMAN" AUȘEU 26-03-202117-02-202221-02-2023 2021-2023
3CABA MIRABELA MARIA (BONCA) LICEUL TEORETIC

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4CACUCI JEANINA-SIMONA (ION) ŞCOALA GIMNAZIALĂ "BOCSKAY ISTVÁN" CHERECHIU 31-03-202126-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
5COITA EMANUELA DANIELA LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 06-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
6CREŢ MĂDĂLINA RAMONA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LĂZĂRENI 06-11-202014-05-202116-05-2022 2021-2023
7GREC SONIA-LIVIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CIUMEGHIU 20-01-202103-05-202203-04-2023 2021-2023
8HAIDU LAVINIA TEODORA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂMBĂTA

xx xx xxxx

29-03-202202-03-2023 2021-2023
9HUPLEA LARISA-DENISA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOȘ 15-03-202122-03-202210-05-2023 2021-2023
10LIBER DIANA-MARIA LICEUL DON ORIONE ORADEA 19-01-202101-02-202213-12-2022 2021-2023
11MUȚ ANDREEA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA "GEORGIU POPA" CÂMPANI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
12POP ROXANA-DENISA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ROMAN" AUȘEU 17-05-202111-03-202228-02-2023 2021-2023
13TERME ALEXANDRA-IOANA (LAZA) ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BOGDAN VAȘCĂU 17-02-202118-01-202207-03-2023 2021-2023
14TEUȘDEA ANAMARIA-BIANCA (TONȚ) COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA 09-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
15TRIP DELIA-RODICA (BACIU) LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 DOBRESTI 10-12-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
16XXXXX ANULAT XXXXX CREȚ MĂDĂLINA RAMONA LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Psihopedagogie_specială_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1 TIUGEA TEODORA (BRISC) LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 18-05-202104-04-202204-04-2023 2021-2023
2 VODĂ SIMONA (NICA) LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 30-03-202124-03-202207-03-2023 2021-2023
3DAVID ORSOLYA CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA ORIZONT 19-01-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4ERDELI DANA CRISTINA Liceul Tehnologic Special nr. 1 Oradea 20-11-202004-03-202204-05-2023 2021-2023
5MOCAN TEODORA (OLARU-MOCAN) LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 26-03-202111-04-202220-04-2023 2021-2023
6MOLDOVAN IULIA CĂTĂLINA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 20-11-202031-03-202222-03-2023 2021-2023
7MOLNAR CSILLA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA 29-03-202108-03-202229-03-2023 2021-2023
8POPA DANIELA ALEXANDRA (PENTIE) CENTRU JUDEŢEAN DE RESURSE ȘI ASISTENŢĂ EDUCAŢIONALĂ 24-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
9PUTYER JESSICA-EVELYN-KRISZTINA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA 19-05-202116-05-202217-05-2023 2021-2023
10TIRITEU ALINA RAMONA (NEAGOE) LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 22-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
11TUPIŢA (OLAR-POP) CORINA-ALEXANDRA Liceul Tehnologic Special nr. 1 Oradea 28-04-202107-04-202222-03-2023 2021-2023
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PAŞCA FLORICA (TOMA) ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 RIENI 31-03-202115-03-202201-02-2023 2021-2023
Învățătoare - Limba Română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1 FECHETE ADRIANA-FLORINA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 19-05-202103-03-202227-02-2023 2021-2023
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1 SURDAȘ MAXIMILIANA-GEORGETA (TOTH) ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 GEPIU 04-03-202124-03-202221-03-2023 2021-2023
2ARDELEAN ALEXANDRA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 12-05-202110-05-202218-05-2023 2021-2023
3ARDELEAN F. ANA MIOARA (BIRO) LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCA 09-03-202128-03-202205-04-2023 2021-2023
4BALAJ DIANA (COSMA) SCOALA GIMNAZIALA DACIA ORADEA 23-02-202125-03-202209-12-2022 2021-2023
5BODEA ANAMARIA LICEUL DON ORIONE ORADEA 19-05-202105-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
6BOTICI ALINA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ROMAN" AUȘEU 17-03-202116-02-202207-02-2023 2021-2023
7BRATA FLORICA-VETA (PANEA) ŞCOALA GIMNAZIALĂ "NESTOR PORUMB" TULCA 04-03-202105-05-202222-03-2023 2021-2023
8BUDA MĂDĂLINA IOANA LICEUL DE ARTE ORADEA 17-03-202115-03-202228-02-2023 2021-2023
9BUNGĂU (DANCIU) OANA-ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE POPOVICIU BEIUȘ 11-03-202131-03-202218-01-2023 2021-2023
10CASA LAVINIA-VASILICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CIUMEGHIU 27-01-202106-05-202224-03-2023 2021-2023
11CORB ANDREI DARIUS ŞCOALA GIMNAZIALĂ DIMITRIE CANTEMIR ORADEA 02-03-202129-03-202204-04-2023 2021-2023
12COSMA MIRELA LACRIMIOARA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 26-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
13DAN DANIELA-CRINA (POPA) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 FINIȘ 17-11-202113-05-202219-05-2023 2021-2023
14DUDAȘ ADINA-MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZENT ISTVAN" SÂNIOB 11-05-202118-03-202214-03-2023 2021-2023
15FĂRCUȚ MĂDĂLINA-IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 URVIȘ DE BEIUȘ 14-05-202129-03-202207-03-2023 2021-2023
16FILIMON NATALIA-LUMINITA (PASCALAU) LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN 11-12-202011-03-202224-03-2023 2021-2023
17GOMBOȘ ALINA LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN 18-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
18GULER LARISA-PAULA (PIRTEA) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 REMETEA 16-03-202130-03-202215-03-2023 2021-2023
19HEREDEU CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 URVIȘ DE BEIUȘ 11-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
20IHOȘ AURICA (DUCA) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DERNA 17-03-202108-03-202214-12-2022 2021-2023
21ILE IOANA-FLORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA 25-03-202124-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
22ILEȘ RALUCA-DIANA SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU ORADEA 31-03-202105-04-202224-03-2023 2021-2023
23ILIEȘ IONELA ADINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLCEA 26-02-202024-03-202125-05-2023 2021-2023
24IUNIAN LAURA-MINODORA (BOȚA) LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 24-05-202110-05-202207-12-2022 2021-2023
25LUCACIU MĂDĂLINA-CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ROȘIA 24-05-202104-04-202231-01-2023 2021-2023
26MANEA GABRIELA MĂLINA LICEUL TEORETIC "NICOLAE JIGA" TINCA 28-05-202111-04-202224-02-2023 2021-2023
27MARIAN DALIA MARIA LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA 06-11-202011-04-202217-05-2023 2021-2023
28MIHEȘ MĂDĂLINA ANDREEA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BALCESCU ORADEA 04-03-202122-02-2022

xx xx xxxx

2021-2023
29PANTEA MĂDĂLINA (STOICA) ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA 19-03-202118-03-202224-03-2023 2021-2023
30PAŞCA LAURA VALENTINA LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN 04-03-202103-02-202227-02-2023 2021-2023
31PETRUSE MARIA (GLIGOR) ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIRON POMPILIU" ȘTEI 28-05-202116-05-202208-05-2023 2021-2023
32POPA ANDREEA CLAUDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BENEDEK ELEK" CETARIU 24-03-202113-04-202229-03-2023 2021-2023
33POPESCU ALEXANDRA-ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA WINNIE ACADEMY ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

02-03-2023 2021-2023
34ȘTIUBE MĂDĂLINA-ALEXANDRA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SÎNTANDREI 08-06-202117-05-202205-04-2023 2021-2023
35TIRITEU DANIELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 25-03-202124-03-202216-03-2023 2021-2023
36ȚOCA ALINA-FLORINA ȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA 04-03-202103-03-202223-02-2023 2021-2023
37TUDUCAN AMALIA GEORGIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOŞ 26-03-202115-03-202221-03-2023 2021-2023
38TUȘ BEATRIX-MĂDĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ INTERNAȚIONALĂ AGORA 17-11-202006-04-202201-03-2023 2021-2023
39VAȘADI IOANA-ANDREEA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA 02-03-202122-03-202207-02-2023 2021-2023
Învățător - Limba Română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Ciuclea Mihaela-AdelinaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG 09-04-201905-12-201906-04-2023 2021-2023
2Erdeli Ioana-LigiaLiceul Tehnologic nr.1 Suplacu de Barcău 17-05-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
3Mișurak Denisa-AlexandraȘCOALA PRIMARĂ WINNIE ACADEMY ORADEA 12-03-201903-03-202014-03-2023 2021-2023
Religie_greco_catolică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DEMIAN ADRIAN-GEORGE LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 24-05-202130-05-202215-03-2023 2021-2023
Religie_ortodoxă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ARDELEAN RAUL SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DIOSIG 18-05-202115-03-202224-03-2023 2021-2023
2SILAGHI MILIAN IOANA LOREDANA SCOALA GIMNAZIALA NR. 16 ORADEA 11-05-202119-05-202228-02-2023 2021-2023
Religie_romano_catolică_maghiară_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Nyirő Szabolcs István LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS MARGHITA 12-03-202104-03-202212-05-2023 2021-2023
Limba Maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Gecse Éva-MalvinȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TARCEA 04-04-201903-11-202020-04-2023 2021-2023
Limba_maghiara_materna_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BERECZKI ANDREA-BRIGITTA COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 26-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2BERECZKO YVETTE-ERZSEBET LICEUL TEORETIC ARANY JÁNOS SALONTA 15-05-202112-04-202225-04-2023 2021-2023
3GESZTI IVETT LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ 19-03-202108-04-202219-05-2023 2021-2023
4MADARÁSZ BOGLÁRKA-KINGA (KURUC) ŞCOALA GIMNAZIALĂ 16-03-202124-03-202220-04-2023 2021-2023
5SZUHÁNYI ZSUZSANNA (ERŐS) LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ 10-05-202123-03-202207-12-2022 2021-2023
6VINCZE EMESE (KOVÁCS) ŞCOALA GIMNAZIALĂ 18-05-202105-05-202205-05-2023 2021-2023
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ARDELEAN CLAUDIA-FLORINA LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 12-05-202130-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2AVRAM ANDREEA LIGIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BATĂR 31-03-202123-03-202229-03-2023 2021-2023
3BARNA RUXANDRA-MARIA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 26-02-202121-02-202227-03-2023 2021-2023
4BOC ANAMARIA-GEORGIANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.46 ORADEA 06-05-202124-02-202224-02-2023 2021-2023
5BOT DENISA-NICOLETA (ARISTAN) LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 31-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
6BOTIȘ ANAMARIA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 11-03-202124-02-202221-04-2023 2021-2023
7BUDAI ALEXANDRA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA 14-05-202115-03-202205-04-2023 2021-2023
8Buha Alina-AncuțaȘcoala Gimnazială nr. 1 Curățele 28-03-201903-11-202008-12-2022 2021-2023
9BURCĂU ANDREEA TEODORA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA 25-02-202110-03-202205-04-2023 2021-2023
10BURLO MONICA CLAUDIA (OROS) GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 30-03-202117-03-202221-02-2023 2021-2023
11DOCI LIGIA-GABRIELA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA 13-05-202111-03-202228-03-2023 2021-2023
12DRINGO MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BOGDAN" VAȘCĂU 05-05-202112-04-202209-05-2023 2021-2023
13DUMA DIANA-AMCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ȘTEI 27-05-202124-05-202210-03-2023 2021-2023
14FLIȚA IOANA (DAN) ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂBEȘTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
15GABOR DAMARIS ANDREEA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA 18-05-202117-03-202227-04-2023 2021-2023
16GĂVRUȚA DANA (FŰRTŐS) GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA 14-05-202115-03-202225-04-2023 2021-2023
17GHERLE DIANA-FLORINA LICEUL ORTODOX "EPISCOP ROMAN CIOROGARIU" ORADEA 24-05-202108-04-202203-04-2023 2021-2023
18GHITEA NICOLETA-MINODORA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 12-05-202122-03-202208-05-2023 2021-2023
19GÎRNA RAHELA-SILVANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA 20-05-202101-03-202204-05-2023 2021-2023
20GÎRZ DENISA -ANDREA (RUS) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ASTILEU

xx xx xxxx

10-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
21GORBE BIANCA-ANDREEA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.46 ORADEA 21-01-202122-02-202213-03-2023 2021-2023
22GYULA I. RODICA (BOLDOG) ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI 23-02-202124-02-202209-03-2023 2021-2023
23HALÁSZ ANDREA (BOROS) GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 ORADEA 01-04-202123-02-202209-03-2023 2021-2023
24HORGE ANDRA ANTOANELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEŞTI-GPN NR.3-TASAD 11-05-202116-05-202222-02-2023 2021-2023
25ILEA-BOCANET DIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LAZURI DE BEIUȘ 31-03-202122-02-202216-05-2023 2021-2023
26LUCACIU DENISA-ANAMARIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ȘTEI 27-05-202109-05-202209-02-2023 2021-2023
27MARUȘCA ALEXANDRA-CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA 31-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
28MATEI IOANA (TĂRĂU) GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA 27-05-202105-05-202211-05-2023 2021-2023
29MICULA LAVINIA ADRIANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 11-05-202108-03-202201-03-2023 2021-2023
30MIHUȚA MĂDĂLINA PAULA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 REMETEA 21-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
31MISTOR GEORGIANA-LUMINITA (MATIUTA) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÎRBI 31-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
32MOGA ALEXANDRA-IOANA (BUTIRI) GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA 23-03-202107-03-202222-03-2023 2021-2023
33Morar Claudia Giulia RalucaȘcoala Gimnazială Nicolae Bogdan Vașcău

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
34Oltean LoredanaGPP nr.50 Oradea 12-04-201907-04-202228-11-2022 2021-2023
35PANC M. AMALIA MIHAELA (MORAR) GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.54 ORADEA 10-05-202112-04-202215-05-2023 2021-2023
36POPA NICOLETA ANDREEA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 30-03-202125-02-202215-03-2023 2021-2023
37ROXIN PETRA MIHAELA (DRIMBEA) ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂDĂRAS 29-03-202113-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
38SONEA ANCA MELANIA G.P.P nr. 53 Oradea 12-05-2021

xx xx xxxx

07-03-2023 2021-2023
39SONEA ANCA MELANIA LICEUL TEORETIC

xx xx xxxx

21-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
40ȚIȚ ADINA GABRIELAȘCOALA GIMNAZIALĂ "DUMITRU RADU POPESCU" NOJORID 19-11-202016-03-202217-05-2023 2021-2023
41ȚIȚ FLORINA LAVINIA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREȘTI 06-05-202102-03-202201-02-2023 2021-2023
42VAIDA DORINA CRISTINA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 18-05-202122-03-202227-03-2023 2021-2023
43VESA CRISTINA MARIANA (BLAGA) GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 11-05-202110-05-202228-03-2023 2021-2023
EDUCATOARE- Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1 NAȘ ALINA-MARIA (COITA) ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 10-06-202119-05-202211-05-2023 2021-2023
Limba și literatura română_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CHIRILA CORNELIA-ALINA (DRAGOS) GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 27-05-202108-04-202230-01-2023 2021-2023
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba rromani
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Mocanu Mihaela Școala Gimnazială nr. 12 Lugoj-Măguri 17-05-202127-05-202219-05-2023 2021-2023
Matematică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CERNEA (TROIE) CRISTINA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MIHAI BRAVU 05-11-202026-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2GUDIU ANAMARIA Școala Gimnazială Săliște de Vașcău Nr 1 26-05-202103-03-202210-03-2023 2021-2023
3HINȚ LAVINIA-SILVIA (MABDA) SCOALA GIMNAZIALA „VIOREL HORJ” DRĂGĂNEȘTI 18-05-202124-03-2022

xx xx xxxx

2021-2023
4IANCU I. IONUT TUDOR COLEGIUL TEHNIC "MIHAI VITEAZUL" ORADEA 12-05-202113-05-202215-05-2023 2021-2023
5PĂȘCUȚ DENISA-AURA (DUCA) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CIUMEGHIU 18-03-202111-05-202216-12-2022 2021-2023
6PELE FLORIN Liceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea 07-05-202111-03-202203-03-2023 2021-2023
7VEGH MARGARETA (ECSEDI) LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA 12-02-202125-02-202211-11-2022 2021-2023
Limba engleză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1COVACI DIANA-MARIA (CĂVĂȘDAN) PALATUL COPIILOR ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2FĂȘIE ANDREEA-IOANA (BERECZKI) Colegiul Tehnic „Ioan Ciordaș” Beius 22-03-202121-03-202204-04-2023 2021-2023
3JURJAC ADRIANA-CARMEN SCOALA GIMNAZIALA DR. BALASI JOZSEF CURTUISENI 26-03-202108-03-202206-04-2023 2021-2023
4KRAMER GABRIEL ȘCOALA PRIMARĂ AMERICANO-ROMÂNĂ 31-03-202108-04-202222-03-2023 2021-2023
5NAGY REKA BOGLARKA SCOALA GIMNAZIALA 22-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
6NIRI LIDIA-ELZA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "BOCSKAY ISTVAN" CHERECHIU

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
7POPOVICI REMUS ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 ORADEA 26-05-202119-05-202209-12-2022 2021-2023
8STAN DANA GEORGETA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGIU POPA" CÂMPANI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
9ZAHA ANAMARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂBEȘTI 25-05-202109-05-202210-05-2023 2021-2023
Limba franceză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BOIȚ-MARCHIȘ COSMINA LAURA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 POMEZEU 18-03-202106-04-202202-05-2023 2021-2023
Limba germană modernă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BRANNER ERZSÉBET LICEUL TEORETIC "ADY ENDRE" ORADEA 19-05-202124-03-202207-03-2023 2021-2023
2CERACEANU CORINA COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEA 10-03-202124-02-202221-02-2023 2021-2023
Limba spaniolă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BUZLE PAULA-SILVIA COLEGIUL NAȚIONAL "IOSIF VULCAN" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
Asistență_medicală_generală_M
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1POLIACOF LAVINIA (CIOTEA) LICEUL TEHNOLOGIC SANITAR "VASILE VOICULESCU" ORADEA 10-05-202115-02-202221-02-2023 2021-2023
Biologie
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Kiss Melinda - CsillaȘcoala Gimnazială Szent István Sâniob 20-03-201817-03-202222-02-2023 2021-2023
Biologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DULAU DIANA LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC 11-11-202019-05-202123-02-2023 2021-2023
2EGERESI A.MELINDA COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA 21-05-202117-02-202202-03-2023 2021-2023
3HALASZ LAVINIA LICEUL DON ORIONE ORADEA 11-05-202117-02-202231-01-2023 2021-2023
4MUNKÁCSI DAVID LICEUL TEHNOLOGIC AGRO-INDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ 17-05-202128-02-202216-03-2023 2021-2023
Cultura_civica_ed_sociala_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DEZSI KINGA-IBOLYA (CSORBA) LICEUL TEORETIC "PETOFI SANDOR" SĂCUENI 28-05-202130-03-202225-05-2023 2021-2023
2PURIȘ-CIOBANU MARCEL LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD 15-03-202131-01-202229-11-2022 2021-2023
Filosofie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MATE-SIDEA MIHAELA-FLORICA LICEUL TEORETIC AUREL LAZĂR ORADEA 01-03-202115-03-202206-03-2023 2021-2023
Geografie
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Horvath (Uilaki) GyöngyiȘcoala Gimnazială „Dr. Balási József” Curtuișeni 31-05-201805-03-201920-04-2023 2021-2023
Geografie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1GLIGOR ALEXANDRA ANCA (SABĂU) COLEGIUL NAȚIONAL "TEODOR NEȘ" SALONTA 11-05-202111-04-202227-02-2023 2021-2023
2ISTOC NICOLAE-VASILE COLEGIUL NAȚIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA 15-03-202122-03-202216-03-2023 2021-2023
3LAZĂR LAURA-ANDREEA (PASCU) PALATUL COPIILOR ORADEA (structura Salonta) 15-03-202123-03-202203-05-2023 2021-2023
4OROSZ PETRA-HAJNALKA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ 24-05-202112-05-202216-03-2023 2021-2023
5PAPP TÓTH EMESE LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC 20-11-202008-04-202227-04-2023 2021-2023
Istorie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BONDAR DIANA LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA 23-02-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2GRAUR SIMONA SCOALA GIMNAZIALA OVIDIU DRIMBA LUGASU DE JOS 21-05-202108-04-202206-04-2023 2021-2023
3OAIE IOANA-DORINA (SÎRB) ȘCOALA GIMNAZIALĂ "VIOREL HORJ" DRĂGĂNEȘTI

xx xx xxxx

11-05-2022

xx xx xxxx

2021-2023
4RUSU MIHAELA IOANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ASTILEU 19-02-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
5TĂNESCU IULIA - MARIA LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA 20-11-202014-05-202104-05-2023 2021-2023
6VARODI MIHAELA-ALINA (OLĂU) LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 20-05-202106-05-202228-04-2023 2021-2023
EDUCATOARE - Limba slovacă
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1OKULAR BIANKA MARIENKA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DERNA 22-03-202102-05-202205-05-2023 2021-2023
Educație_fizică_și_sport_A
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LAZA DAVID-CĂLIN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BIHORUL" ORADEA 12-05-202131-03-202216-05-2023 2021-2023
Educație_fizică_și_sport_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BORTOŞ ANDREEA BERNADETA COLEGIUL TEHNIC "MIHAI EMINESCU" ORADEA 23-02-202110-05-202207-02-2023 2021-2023
2BULZ CODRUŢ LICEUL TEORETIC GERMAN 10-05-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
3HOSU ANDREI CATALIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HOTAR 26-05-202110-05-202211-05-2023 2021-2023
4MATEI RĂZVAN ANTONIO ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEȘTI 20-05-202124-05-202231-05-2023 2021-2023
EDUCATOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BANYAI A. NOEMI ILONA ȘCOALA GIMNAZIALĂ 17-11-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
2Covaci Tünde-GyöngyiLICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUENI 11-04-2019

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
3HALÁSZ (SZŐCS) BRIGITTA-KRISZTINA LICEUL REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA 17-03-202123-02-202223-02-2023 2021-2023
4HORVATH (ORBAN) ZSUZSANNA-ADÉL GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ORSOLYA ORADEA 09-03-202113-01-202228-03-2023 2021-2023
5IVAN ENIKO KITTY GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL EVANGHELICĂ LUTHERANĂ 25-03-202109-03-202203-05-2023 2021-2023
6KOVÁCS GRÉTA-ANITA (CSORJÁN) SCOALA GIMNAZIALA JAKÓ ZSIGMOND ROSIORI 13-05-202113-04-202229-03-2023 2021-2023
7MARJAN REGHINA-BOGLARKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "KAZINCZY FERENC" SIMIAN 26-03-202107-04-202223-03-2023 2021-2023
8ORBAN BIBORKA LILLA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "JAKÓ ZSIGMOND" ROSIORI 19-05-202130-03-202227-04-2023 2021-2023
9SOMOGYI RENATA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 24-03-202128-02-202217-03-2023 2021-2023
10SÜTŐ TAMARA-IRÉN (ECSEDI) SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BUDUSLAU 25-05-202103-03-202217-05-2023 2021-2023
11SZÜCS HAJNALKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG 11-11-202010-03-202205-04-2023 2021-2023
12Teigler AgnetaȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BUDUSLĂU 04-04-201913-04-202215-03-2023 2021-2023
13TORDA BRIGITTA-ERIKA SCOALA GIMNAZIALA ZELK ZOLTAN VALEA LUI MIHAI 26-05-202116-02-202223-03-2023 2021-2023
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba germană
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1NOJEA FLORENTINA-SIMONA LICEUL TEORETIC GERMAN F. Schiller Oradea 17-11-202101-04-202220-04-2023 2021-2023
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1 MIHÁLY BIANKA (KOVACS) LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI 30-03-202112-04-2022

xx xx xxxx

2021-2023
2BARAT VIKTORIA KRISZTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTE 11-05-202110-05-202217-03-2023 2021-2023
3KUPAS GITTA IZABELLA ŞCOALA GIMNAZIALĂ KAZINCZY FERENC SIMIAN

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2021-2023
4POP TIMEA TUNDE ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOLDY" SÎNNICOLAU DE MUNTE 13-05-202108-04-202224-03-2023 2021-2023
5TÓTH ANITA LICEUL TEORETIC ARANY JÁNOS SALONTA 18-11-202007-04-202226-04-2023 2021-2023
Învățător - Limba Maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Nagy MelindaȘcoala Gimnazială „Szacsvay Imre” Oradea

xx xx xxxx

19-02-201904-05-2023 2021-2023