Sesiunea 2024-2026 - Inspecția curentă 1 Gradul didactic I - (Candidați care efectuează inspecția in anul premergător depunerii dosarului)
Educație_muzicală_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1KÖVENDI ÉVA-BARBARA LICEUL REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA 09-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Educație_muzicală_specializată_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CIOARA IOANA-ALEXANDRA LICEUL DE ARTE ORADEA 29-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Fizica_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MĂRCUS GABRIELA COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 01-02-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Agricultura_horticultura_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1KRIZSÁN TÜNDE-RÓZA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORȘ 14-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2TODERICI LOREDANA RAMONA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA 07-02-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Alimentație_publică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PAZURIK ERIKA-KRISTINA LICEUL TEHNOLOGIC HOREA MARGHITA 23-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Contabilitate_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1INDRE I.M. DANIELA LUMINIȚA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAȘ BEIUȘ 23-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2PIPIŞ MARIANA LICEUL TEHNOLOGIC UNIREA ȘTEI 19-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Economic_administrativ_postă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1KOR ERIKA LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA 22-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Electronica_automatizari_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CURICIAC ECATERINA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORȘ 16-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Industrie_alimentară_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BANDA ANIȘOARA CAMELIA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA 28-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Mecanică_M
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PURTAN SERGIU-PAUL-LUCIA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAȘ BEIUȘ 31-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Limba și literatura română_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BĂDĂRĂ IOANA ANETA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZELK ZOLTAN VALEA LUI MIHAI 09-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2BODIN ANCUTA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CURĂȚELE 10-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3BORODAN (LASCAU) TEODORA MARIA LICEUL TEORETIC ARANY JANOS SALONTA 05-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
4BORZ M.MONICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COCIUBA MARE 28-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
5LIBER DIANA-MARIA LICEUL DON ORIONE ORADEA 09-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
6LUCACI LOREDANA LEONTINA LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS MARGHITA 17-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
7LUPAS IOANA LAURA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVAN SÂNIOB 09-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
8MARCUT IOANA MADALINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂRIAN 03-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
9MITRASCA (PASC) ALINA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA 09-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
10PALI (HARPA) ANA-MARIA LICEUL TEORETIC ARANY JANOS SALONTA 15-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
11ROMAN (TODOR) ANAMARIA DIANA COLEGIUL NATIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUS

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Profesori_documentariști_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANDRU CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRON POMPILIU ȘTEI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MEDAN MIHAELA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI 12-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
EDUCATOARE - Limba română -inv. special
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PELE FELICIA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 28-02-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Psihopedagogie_specială_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BLAGA-DUMEA DANIELA CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA BIHOR 28-02-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2CHIȘ ANDREEA ROXANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI 28-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3COZMA FLORINA-IOANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA 12-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
4CRAINIC GEANINA MARIA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 16-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
5DAN BEÁTA ANDREA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
6KASZONI MARIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 26-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
7KISS CRISTINA RAMONA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA 28-01-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
8KUPE ANNA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 19-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
9LETAI MARIA- TIMEA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BONITAS ORADEA 30-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
10MANOLE PAULA OFELIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 ORADEA 17-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
11MOLDOVAN DANIEL TITU CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI 18-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
12NICA SIMONA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 26-10-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
13ȚIG DIANA ANCA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 03-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Terapie educațională complexă și integrată
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1COSTE LIDIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 27-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BENE (IANC) LENUȚA DORINA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 16-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2BOBIȘ ALINA SIMONA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOŞ 22-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3BUNGĂU OANA ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE POPOVICIU BEIUȘ 07-11-0223

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
4BUT MIHAIELA LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ȘERBAN ALEȘD 10-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
5CHINDE (STOIE) JANINA SIMONA LICEUL DON ORIONE ORADEA 30-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
6CHISE ANCA LAVINIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂDĂRAS 04-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
7CORB ANDREI DARIUS ȘCOALA GIMNAZIALĂ DIMITRIE CANTEMIR ORADEA 14-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
8DAN DANIELA CRINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 FINIȘ 16-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
9DIC-CHINDE BIANCA-NICOLETA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE POPOVICIU BEIUȘ 09-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
10DRINC FLORINA RALUCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CURĂȚELE 12-12-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
11FĂRCUȚ MĂDĂLINA-IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 URVIȘ DE BEIUȘ 09-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
12FLONTA ANDRADA-FLORINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEICA 26-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
13HERCUT FLORENTINA KAROLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG 07-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
14ILEȘ RALUCA-DIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ORADEA 16-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
15JOLDES SALOMIA CORNELIA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 20-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
16LUTAS LILIANA ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OLTEA DOAMNA ORADEA 24-03-202329-03-2024

xx xx xxxx

2024-2026
17MALE LUMINITA-ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂLIȘTE DE VAȘCĂU 05-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
18MATEI IOANA MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CURĂȚELE 13-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
19MICULA ADELA COSMINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUDUREASA 20-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
20MIHEȘ MĂDĂLINA-ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA 25-10-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
21MIHUȚA LENUTA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TILEAGD 24-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
22MIȘURAK DENISA ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALA WINNIE ACADEMY ORADEA (LIT WENFORD ACADEMY ORADEA) 24-10-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
23MUSTĂŢEA ILINCA DOINA ŞTEFANIA COLEGIUL NAȚIONAL IOSIF VULCAN ORADEA 09-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
24PANĂ RAMONA-IOANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 GEPIU 16-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
25PINTEA ALINA-TUDORINA ȘCOALA PRIMARĂ AMERICANO-ROMÂNĂ ORADEA 28-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
26POP DENISA FLORENTINA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTI 05-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
27POPA ANDREEA-CLAUDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ORADEA 08-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
28POPA GHEORGHINA-LAVINIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DACIA ORADEA 03-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
29ROMOCEA RAMONA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI 26-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
30RUGEA EMILIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AŞTILEU 21-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
31ȘTIUBE MĂDĂLINA-ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI 14-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
32TEUCA SIMONA-DANIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SĂLIȘTE DE VAȘCĂU 03-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
33TIRITEU DANIELA-GHEORGHINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 14-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
34ȚOCA ALINA FLORINA ȘCOALA GIMNAZIALA WINNIE ACADEMY ORADEA (LIT WENFORD ACADEMY ORADEA) 16-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
35VAȘADI (COZMA) CRISTINA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHERESIG 23-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
36VAȘADI IOANA ANDREEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OLTEA DOAMNA ORADEA 13-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
37VERHAEGEN CLAUDIA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PUIU SEVER INEU 16-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Învățătoare_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MUREȘAN RAMONA-CATRINA LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA 02-05-202322-05-2024

xx xx xxxx

2024-2026
Religie reformată_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1KURUCZ I. EVA-EMESE COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Religie_baptistă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1FLORUȚ V. GABRIEL-FLORENTIN LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 20-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Religie_ortodoxă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ARDELEAN RAUL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG 14-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2MILIAN IOANA LOREDANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEA 17-10-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3MILIAN IOANA LOREDANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Religie_penticostală_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1TIGAN GRIGORE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEICA 17-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Religie_romano_catolică_maghiară_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1NEMES ILDIKO ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOAN SLAVICI ORADEA 10-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Limba_maghiara_materna_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1FORRÓ EMESE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG 04-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2KIMPÁN BALOG HANNA-ILDIKÓ LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA 24-02-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3MEZEI EMŐKE LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 VALEA LUI MIHAI 08-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
4SZABÓ ANDREA ÉVA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORȘ

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANTON ROMINA ELENA ANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF VULCAN HOLOD 22-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2BALA (SZABO) IOANA AMALIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 14-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3BALLA BEATA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 UILEACU DE BEIUȘ 04-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
4BERINDE LOREDANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA 18-10-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
5BOCHIS MARIANA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 10-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
6BOCȘE CRISTINA-ANTUANELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ GEORGIU POPA CÂMPANI 22-03-202316-05-2024

xx xx xxxx

2024-2026
7BOTIS ANAMARIA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 09-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
8BRONT VIOLETA-FLORENTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG 03-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
9BUDAI ALEXANDRA IOANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA 28-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
10BUZLE VICTORIA ANCUTA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 14-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
11COITA ALINA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG 21-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
12COȚĂU DANIELA CLAUDIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TILEAGD 02-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
13DRĂGOI GEORGIANA NADINA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 15-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
14DUMA DIANA ANCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ȘTEI 16-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
15FASIE ROMINA-CLAUDIA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 04-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
16GAVRILAS BIANCA DENISA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 15-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
17GHIULAI (FRINC) ALEXANDRA IRINA LICEUL DON ORIONE ORADEA 21-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
18HENȚ CORINA-MARIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HIDIȘELU DE SUS 11-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
19HODIȘAN CARMEN LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA 07-02-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
20HRISTACHE ANDREEA-ROXANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ „D. R. POPESCU” NOJORID

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
21IANCU - LUP IOANA DENISA LICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN 24-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
22MATEI SANDA-VIORICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 OLCEA 06-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
23MIERE (BALOGH) LUCIA CLAUDIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD 08-02-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
24MIHELE DORINA-DANIELA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 TINCA 25-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
25MIHEȘ ALEXANDRA LICEUL "DON ORIONE" ORADEA 09-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
26MIHEȘ ALEXANDRA LICEUL

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
27MLADIN PAULA-ANCUȚA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 OLCEA 21-03-202316-05-2024

xx xx xxxx

2024-2026
28MOȘ MONICA CLAUDIA LICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN 23-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
29OLAH LARISA ANDRADA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CĂPÂLNA 07-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
30PAVEL NORICA MARIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ IOSIF VULCAN HOLOD 23-02-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
31PINTEA ADELA CRENGUTA LICEUL DON ORIONE ORADEA 03-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
32PITUŢ IOANA-LIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "VIOREL HORJ" DRĂGĂNEȘTI 04-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
33POPA GABRIELA OLIMPIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 BEIUȘ 23-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
34POPA NICOLETA ANDREEA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 27-10-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
35ROMAN PAULA SORINA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 17-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
36SABĂU JANINA ANDA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA 11-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
37SANDOR ANCA MARIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 ORADEA 16-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
38ȘERBAN FLORINA LICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN 10-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
39SONEA ANCA-MELANIA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 13-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
40TĂRĂU (ROGOJAN) SIMONA MARIANA ȘCOALA CREȘTINĂ PRIVATĂ DIN CARTIERUL ROMILOR TINCA 10-02-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
41ȚĂRĂU DANIELA MARIOARA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CEFA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
42TEAHA ADELA-LARISA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUNTEȘTI 05-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
43TEODOROF CLAUDIA - DIANA LICEUL TEHNOLOGIC FELIX SÂNMARTIN 17-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
44TIT ADINA-GABRIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DUMITRU RADU POPESCU" NOJORID 22-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
45ȚIT FLORINA LAVINIA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ȘTEI 16-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
46URS SONIA FLORINA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 26-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
47URSZ CRISTINA-MARIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI 27-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
48VAIDA DORINA-CRISTINA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 09-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
49VESA CRISTINA MARIANA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 56 ORADEA 08-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română/rromani
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DĂRĂBAN DANIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PUIU SEVER INEU 10-02-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Matematică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1FERCHE LIDIA COLEGIUL NAȚIONAL TEODOR NEȘ SALONTA 23-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2MIKLO AURICA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 VALEA LUI MIHAI 11-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3PATAKI CSILLA-ANDREA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
4PELE FLORIN LICEUL TEOLOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA 10-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
5POPA LAURA FLORICICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA 02-03-202330-05-2024

xx xx xxxx

2024-2026
6PRELUCA P. LAVINIA FLORINA COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 07-02-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Limba engleză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BARBU ANDRA SILVIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DIMITRIE CANTEMIR ORADEA 23-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2BÂTE BIANCA RAMONA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA 25-04-202310-05-2024

xx xx xxxx

2024-2026
3BRÎNDAŞ - COZMA DAMARIS ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRON POMPILIU ȘTEI 03-02-202306-02-2024

xx xx xxxx

2024-2026
4DOBRAS LIVIA MARIA PALATUL COPIILOR ORADEA 12-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
5FENESI FERENCZ LICEUL TEORETIC "ARANY JÁNOS" SALONTA 27-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
6KRAMER GABRIEL ȘCOALA PRIMARĂ AMERICANO ROMÂNĂ ORADEA 15-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
7LEAHU LĂCRIMIOARA-MARIA LICEUL TEORETIC CONSTANTIN ȘERBAN ALEȘD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
8MIOC (POP) MARIA LAURA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BUDUSLĂU 15-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
9MOLDOVAN MONICA MIHAELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BATĂR

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
10MORARU-RETEGAN OANA LICEUL TEORETIC HENRI COANDĂ ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
11ONAC DANIELA LAVINIA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
12RACZ BEATA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
13ȘERB ADELA DANIELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TILEAGD 21-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
14SERES MARIANA-VIORICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALÁRDI JÁNOS" SĂLARD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
15VARABECZ MÓNIKA LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA 30-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
16VIGH HELEN-ILDIKO ȘCOALA GIMNAZIALĂ OVIDIU DRIMBA LUGAȘU DE JOS 07-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
17VOICU ROXANA-FLORICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ AVRAM IANCU ORADEA 30-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Limba franceză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BRISCAN IRINA-MARIA COLEGIUL NAȚIONAL AVRAM IANCU ȘTEI 16-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2GHIȚ CARMEN ECATERINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AŞTILEU 23-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3MATIAȘ CLAUDIA LAVINIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HIDIŞELU DE SUS 14-12-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
4VASCA ANAMARIA FLORINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU ROMAN AUŞEU 27-02-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Limba germană modernă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BUDAI RENATA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 29-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2GERGELY TAMAS ZOLTAN LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 VALEA LUI MIHAI 24-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3IMRE CSILLA. ȘCOALA GIMNAZIALĂ DACIA ORADEA 16-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
4ȚIȚ G MARIA DELIA COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 09-12-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Biologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BRATA NICOLETA RODICA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SALONTA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2FENEŞI BRIGITTA COLEGIUL NAȚIONAL IOSIF VULCAN ORADEA 27-01-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3MIHUȚ GH IOANA-CARMEN ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUCREȚIA SUCIU ORADEA 07-02-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Cultura_civica_ed_sociala_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1IUHASZ SUSANA ALEXANDRINA LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS MARGHITA 28-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Filosofie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1JAKAB GÁBOR-ZOLTÁN COLEGIUL NAȚIONAL "MIHAI EMINESCU" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2SIDEA MIHAELA FLORICA LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA 13-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3ȘTIOP (PRADA) MARIA COLEGIUL NATIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUS

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Geografie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DANDÉ ANIKÓ ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TARCEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2FENESI AMALIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZALARDI JANOS SĂLARD

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3IȘTOC NICOLAE VASILE COLEGIUL NAȚIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA 13-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
4LUCA MIHAELA MĂDĂLINA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 16-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
5MESZAROS SZABOLCS TAMAS ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZACSVAY IMRE ORADEA 09-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
6PAUL OANA CĂTĂLINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LĂZĂRENI 16-03-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Istorie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PERŢ F.FLORINA-DIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COCIUBA MARE 26-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2TĂNESCU IULIA-MARIA LICEUL GRECO-CATOLIC IULIU MANIU ORADEA 16-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3TOPALA C DANIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SĂCĂDAT

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Educație_fizică_și_sport_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BENE ANDREI IOAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZALARDI JANOS SĂLARD 10-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2BORTOȘ ANDREEA-BERNADETA COLEGIUL NAȚIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA 21-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3CHEREGI IONUȚ BOGDAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHERESIG 09-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
4CIOBRIS GEORGE HORIA COLEGIUL NATIONAL "SAMUIL VULCAN" BEIUS 10-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
5COPIL FLORIN GEANINI LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA 24-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
6CSENGERI A. CSONGOR ANTAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZELK ZOLTAN VALEA LUI MIHAI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
7DIANU CIPRIAN VIRGIL LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA 30-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
8DURGHEU ALIN VIOREL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MIHAI BRAVU 21-02-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
9GOZMAN POP CRISTIAN-DUMITRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI 08-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
10HALASZ LAJOS-LASZLO LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA 29-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
11HOSU ANDREI CĂTĂLIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOTAR 16-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
12ILLEȘ DANIEL-ZSOLT LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA 09-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
13LAZA DAVID CĂLIN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA 14-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
14MĂLAN CAMELIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂRBI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
15MOLDOVAN ADRIANA NASTASIA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA 31-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
16ROMOCEA VICTOR CĂLIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHIȘLAZ 06-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
17VAIDA RĂZVAN GRAȚIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOŞ 26-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
EDUCATOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BALLA IZABELLA-INGRID GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 ORADEA 09-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2BARTA RENATA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 ORADEA 19-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3FECHETE V. TÜNDE LILLA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZELK ZOLTAN VALEA LUI MIHAI 30-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
4GUBA AMÁLIA LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI 18-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
5HORVATH ZSUZSANNA-ADÉL GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ORSOLYA ORADEA 21-11-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
6KEREKES BRIGITA MARIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ALEȘD 04-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
7LAKATOS ENIKO ȘCOALA GIMNAZIALĂ GASPAR ANDRAS BIHARIA 09-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
8MARCU EVA ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOLDY SÂNNICOLAU DE MUNTE 25-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
9NAGY ANITA LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI 20-04-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
10NAGY BOGLARKA KATALIN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”TOLDI” SALONTA 10-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
11NAGY-KIRALY TIMEA-IRÉN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIOSIG 04-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
12SALÁNKI LAURA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORȘ 16-05-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
13SZASZ ROZALIA LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI 28-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
14ULICI DIANA MÓNIKA LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SĂCUENI 29-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BEZGEDI (Zsigmund) ILDIKO COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIŞULUI 16-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
2FINCISZKI NOEMI EVA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TILEAGD 21-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
3GABOR MARIA LIDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TĂRIAN 02-02-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
4KOVACS DORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VIIȘOARA 15-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
5LIUT MELINDA RAMONA COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIŞULUI 16-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
6LIUT MELINDA RAMONA COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIŞULUI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
7SANDOR (SANDOR) ARANKA REKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SZENT ISTVAN SÂNIOB 14-03-2023

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026
Informatică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1VERTESI MARIA-EVA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORȘ

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2024-2026