Seria 2022-2024 - Inspecția curentă 2 Gradul didactic II - (Candidați care efectuează inspecția după depunerea dosarului)
Arta actorului
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1Olah (Bejan) Otilia - IuliaPALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA 20-02-201802-04-2019

xx xx xxxx

2022-2024
Arte_vizuale_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CREȚ (GALE) MIHAELA-FLORICA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREȘTI 07-04-202203-03-202327-03-2024 2022-2024
Fizica_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BANDI ANITA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2CARAMAN I. BOGDAN ANDREI COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA 12-05-202228-02-2023

xx xx xxxx

2022-2024
Comert_M
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ALB I. IOANA DANIELA COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD 07-04-202211-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
Comert_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DRĂGAN-CODREAN COSMINA-IOANA LICEUL TEHNOLOGIC UNIREA ȘTEI 12-05-202210-11-202207-02-2024 2022-2024
2NEMTEANU MARCELA SEFORA COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA 02-03-202226-04-2023

xx xx xxxx

2022-2024
Economic_administrativ_postă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1 POP LIGIA (BITIS) COLEGIUL ECONOMIC 19-05-202118-05-2022

xx xx xxxx

2022-2024
2KALMAR MONICA COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA 05-01-202208-02-202322-11-2023 2022-2024
Educație_tehnologică
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1PAUL RAMONA LAVINIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DRĂGEȘTI 31-01-202226-01-202331-01-2024 2022-2024
Electronica_automatizari_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CRIȘAN IONUȚ CĂTĂLIN LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 POPEȘTI

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Electrotehnică_electromecanică_M
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CIORBA IOANA-MIHAELA COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALESD 24-03-202218-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
Estetica_ingrijire_M
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BRONȚ IOANA-ANIELA LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUȘI" ORADEA 04-04-202202-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
2ŞIŞCA DENISA ANCA COLEGIUL TEHNIC "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" ORADEA 11-04-202206-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
Finanțe_bănci_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1RAD (HERTE) ANAMARIA DIANA COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Industrie_alimentară_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BUTAȘ RAMONA COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS 24-03-202216-12-202207-02-2024 2022-2024
Limba și literatura română_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BALAJ (PANC) ANCUTA DELIA LICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA 24-05-202216-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
2DAVID ADELA MAGDALENA COLEGIUL TEHNIC NR.1 VADU CRIŞULUI 27-01-202213-10-2022

xx xx xxxx

2022-2024
3GAL I DIANA IOANA COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" ORADEA 31-03-202206-04-202329-02-2024 2022-2024
4IACOB E. BIANCA ANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI 04-03-202207-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
5MLADIN-HERCUŢ ANCA MIHAELA COLEGIUL NAȚIONAL "ONISIFOR GHIBU" ORADEA 08-04-202203-03-202318-01-2024 2022-2024
6PEȘTEAN MARIA-NICOLETA LICEUL TEORETIC HENRI COANDA ORADEA 19-05-202216-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
7POPA ANNAMARIA LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL "TAMÁSI ÁRON" BORȘ 16-05-202221-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
Psihologie
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1MARIAN (MOCAN) DALIANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 18-11-202027-05-2021

xx xx xxxx

2022-2024
Psihologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DOGAR-STAN ANDRADA LAURA CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ BIHOR 15-03-202221-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
2MANG MARIA-CRISTINA CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ BIHOR 18-05-202219-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
Psihopedagogie_specială_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ARDELAN ELEONORA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 1 ORADEA 25-02-202017-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
2BALINT (BODEA) PAULA ANAMARIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 07-02-202212-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
3HERCUT ADELINA-IOANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 POPEȘTI 06-05-202202-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
4HUZA (ALB) ANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 01-04-202205-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
5NICORUT (TODINCA) MIRELA-IOANA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 06-04-202210-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
6PISCOI VIOLETA NAOMI LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 17-03-202226-04-202306-03-2024 2022-2024
7POP ANDRA MARIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA 19-02-202020-05-2021

xx xx xxxx

2022-2024
8SZABÓ ADINA-LIDIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA 20-05-202216-12-2022

xx xx xxxx

2022-2024
9TATIC LAURA CLAUDIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 31-05-202204-04-2023

xx xx xxxx

2022-2024
10ZGĂRDĂU (TRIF) ELENA CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA NR.1 ORADEA 04-03-202224-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
11ZGĂRDĂU ELENA (TRIF) CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 ORADEA 01-04-2021

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Terapie educațională complexă și integrată
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1SIPOS MARGIT-KATALIN CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ "BONITAS" ORADEA 09-03-202227-01-2023

xx xx xxxx

2022-2024
Învățătoare - lb. română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1SILAGHI AMALIA-GEORGETA (LASCU) COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALEȘD 07-04-202215-12-2022

xx xx xxxx

2022-2024
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1###PETRIȚA BIANCA ANDREEA### ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2ANDRONIC ALINA LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA 17-03-202210-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
3BACTER CARMEN-IOANA LICEUL ORTODOX EP. ROMAN CIOROGARIU ORADEA 03-02-202207-03-202315-11-2023 2022-2024
4BERINDAN CAMELIA-TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEA 30-03-202215-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
5BIRĂU DENISA NICOLETA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HIDIȘELUL DE SUS 09-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
6CHIȘ (HĂRĂGUȘ) SIMONA SILVIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ORADEA 17-03-202223-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
7CICORTAȘ (AVRAM) NICOLETA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NESTOR PORUMB TULCA 22-03-202214-03-202313-02-2024 2022-2024
8DUME ALEXANDRA DAIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI 07-03-202222-03-202319-12-2023 2022-2024
9FAUR (TOMA) CODRUȚA LOREDANA VASILICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OLTEA DOAMNA ORADEA 03-03-202230-05-202305-03-2024 2022-2024
10FILIP LIDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZENT ISTVAN" SÂNIOB

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
11GABOR CORNEL - CIPRIAN Liceul Tehnologic "Felix" Sânmartin 22-03-202224-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
12GOMBOS SABĂU FLORINA ADINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE BĂLCESCU" ORADEA 24-03-202209-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
13JURJ BIANCA-ELENA SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI 06-04-202228-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
14MORAR LAVINIA-CRINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUNCA 07-04-202222-02-202331-01-2024 2022-2024
15POPA (PETRICAȘ) ALEXANDRA ADELINA LICEUL TEORETIC WENFORD ACADEMY ORADEA 18-11-202027-05-202107-02-2024 2022-2024
16SECUI ADINA LORENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CIUMEGHIU 23-03-202204-04-2023

xx xx xxxx

2022-2024
17ȘUTA ANCUȚA-ALINA SCOALA GIMNAZIALA DACIA ORADEA 25-02-202221-03-202321-03-2024 2022-2024
18TOTH ALEXANDRA ARABELLA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MĂDĂRAS 17-03-202214-03-202316-02-2024 2022-2024
19ZUBAȘCU (BULZAN) MĂDĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NESTOR PORUMB TULCA 09-03-202209-03-202326-03-2024 2022-2024
Religie_penticostală_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1LUCA TUDOR LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL "BETEL" ORADEA 08-03-202202-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
Religie_reformată_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1VIG (HERMAN) CSILLA-ARANKA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TARCEA 12-05-202225-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
Limba_maghiara_materna_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ILYÉS KRISZTINA LICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA 12-04-202215-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
EDUCATOARE - Limba română
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1 KIS (MIȘCOI) MARCELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CHERESIG 11-05-202122-03-2022

xx xx xxxx

2022-2024
2ARDELEAN (MOISE) AURELIA-LIANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA 04-04-202223-02-202307-02-2024 2022-2024
3ARDELEAN ROMINA NICOLETA LICEUL TEORETIC NR.1 BRATCA 25-03-202117-02-202228-02-2024 2022-2024
4BOZGA GIANINA-LARISA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALC 12-04-202226-01-202315-02-2024 2022-2024
5BUTAȘ DENISA-CĂLINA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂNTANDREI 29-03-202221-04-2023

xx xx xxxx

2022-2024
6CATA (BUZE) LAURA GPP 54

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
7CATA (BUZE) LAURA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.54 ORADEA 04-05-202222-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
8CHIȘ-POP MONICA LILIANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SMILES TILEAGD 14-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
9CORAȘ (BUIBAȘ) ADELINA-LAVINIA SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI 17-03-202204-04-202301-02-2024 2022-2024
10COVACI BIANCA CRISTINA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 17-02-202206-02-202315-02-2024 2022-2024
11DELIMAN DORINA-MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BATĂR 06-04-202214-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
12DRUȚA (MAGHIAR) ALEXANDRA LOREDANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALARDI JANOS" SĂLARD 08-03-202221-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
13FEHÉR LARISA ALEXANDRA GPP nr.56 ORADEA 07-05-202107-03-2022

xx xx xxxx

2022-2024
14FILIP (TONCA) EMANUELA-ANCA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT JOYFUL LEARNING ORADEA 17-03-202215-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
15GABOR ELENA MIRELA LICEUL TEHNOLOGIC LIVIA MARIA GEGO DOBREȘTI 11-11-202031-03-202109-02-2024 2022-2024
16HOSZU (POPA) CODRUȚA VETURIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA 09-03-202227-01-2023

xx xx xxxx

2022-2024
17ILLE ANDREEA-MARIA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SUPLACU DE BARCAU 29-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
18ILLE RAMONA-NICOLETA LICEUL VOCAȚIONAL NICOLAE BOLCAȘ BEIUȘ 30-05-202230-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
19LUNG ADELA ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALE LUI MIHAI 18-02-202230-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
20MĂGULEAN DALIANA-TEODORA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.51 ORADEA 17-05-202206-04-202308-03-2024 2022-2024
21MARUSCA ANA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ASTILEU 30-03-202214-12-2022

xx xx xxxx

2022-2024
22MITRICIOIU RAMONA-RODICA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT WINNIE ACADEMY ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
23MOTOȘAN ALEXANDRA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OVIDIU DRIMBA" LUGAȘU DE JOS 08-04-202208-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
24Neag Daniela-MădălinaGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 50 ORADEA 01-03-201901-01-2023

xx xx xxxx

2022-2024
25NEDEA IULIA-ALEXANDRA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.34 ORADEA 11-05-202222-02-202305-03-2024 2022-2024
26NEMȚUT (ZERGHE) SIMONA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 ORADEA 29-03-202215-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
27NICORUT ADELA-TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DERNA 19-01-202219-01-2023

xx xx xxxx

2022-2024
28PERIAN ROXANA-ANCA (ILISIE) SCOALA GIMNAZIALA "KAZINCZY FERENC" ȘIMIAN 04-04-202226-01-2023

xx xx xxxx

2022-2024
29PETRU LOREDANA-BIANCA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT JOYFUL LEARNING ORADEA 18-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
30PETRUȚ (BUHA) LAVINIA-ALEXANDRA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA 11-04-202220-02-2023

xx xx xxxx

2022-2024
31POGAN LIVIA-ALEXANDRA (POGAN) GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TOLDI SALONTA 30-03-202204-04-2023

xx xx xxxx

2022-2024
32Póli Maria - ElisabetaLiceul Tehnologic Nr. 1 Bratca 16-03-201831-05-2021

xx xx xxxx

2022-2024
33POP MARINA ANCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 ORADEA 21-03-202207-03-202306-02-2024 2022-2024
34POPA DIANA-ADRIANA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALEODOR ORADEA 22-03-202220-04-2023

xx xx xxxx

2022-2024
35PUIU VIOLETA ANAMARIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.50 ORADEA 12-04-202224-02-2023

xx xx xxxx

2022-2024
36PUSZTAI ROLEDANA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT JOFUL LEARNING ORADEA 23-02-202229-03-202308-02-2024 2022-2024
37RAȚ MOCAN RAMONA TEODORA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 ORADEA 05-04-202201-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
38RUS (GIRZ) DENISA ANDREEA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AŞTILEU 10-11-2020

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
39ȘANDRA DENISA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂNTANDREI 03-03-202208-02-202307-02-2024 2022-2024
40SIDOR FLORICA-ALEXANDRA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 23-02-202214-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
41VEREȘ (HERCUȚ) GABRIELA-SIMINA LICEUL ORTODOX "ROMAN CIOROGARIU" ORADEA 07-04-202209-02-202330-01-2024 2022-2024
42ZACH PETRA ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZENT ISTVAN" SÂNIOB 31-03-202223-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
Matematică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANDRASSY (SIMUT) ALEXANDRA-MADALINA SCOALA GIMNAZIALA PUIU SEVER INEU 23-05-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2Ardelean EvaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Cociuba Mare

xx xx xxxx

30-05-2019

xx xx xxxx

2022-2024
3ILICA ODOROABĂ ALEXANDRU LICEUL GRECO-CATOLIC "IULIU MANIU" ORADEA 12-05-202208-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
4LAKATOS NAGY ANIKO LICEUL TEORETIC HORVATH JANOS MARGHITA 17-05-202215-12-2022

xx xx xxxx

2022-2024
5PANC GEORGIANA CĂTĂLINA LICEUL TEORETIC nr. 1 Bratca 10-11-202025-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
6RACZ (BRADEA) SUSANA-ANDREEA Școala gimnazială „Dacia” Oradea 14-04-202228-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
7RUSU CAMELIA-ȘTEFANIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 16 ORADEA 17-05-202218-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
8SIDEA (MIHEL ) DENISA-SORINA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREȘTI 12-04-202209-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
9ȘVAB (TODERAȘ) MARINA-IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BULZ 18-03-202206-04-202327-02-2024 2022-2024
Limba engleză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1###GHERLEA A. DIANA-ELIZA### ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COCIUBA MARE

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2CAPOTA ANITA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OCTAVIAN GOGA ORADEA 25-03-202224-03-202314-02-2024 2022-2024
3CICORTAȘ RALUCA-FLORINA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SÂNTANDREI 25-11-202120-04-2023

xx xx xxxx

2022-2024
4HICE IOANA PAULA LICEUL ORTODOX EPISCOP ROMAN CIOROGARIU ORADEA 06-11-202007-05-2021

xx xx xxxx

2022-2024
5INDREI FLORINA-LAVINIA LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN 12-04-202226-04-202312-12-2023 2022-2024
6KINDLE MARIA LICEUL TEORETIC JOZEF KOZACEK BUDOI 22-11-202131-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
7RADU MONICA SCOALA GIMNAZIALA JAKÓ ZSIGMOND ROSIORI 08-04-202228-04-2023

xx xx xxxx

2022-2024
Limba franceză_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DOMUȚA (GĂVRUȚA) IOANA FLORICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SÂNTANDREI 07-04-202210-05-202329-02-2024 2022-2024
Limba germană modernă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1DRUGAȘ (BOROS) BRIGITA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DIMITRIE CANTEMIR ORADEA 17-03-202214-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
Biologie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1STAN RAMONA-OLIMPIA LICEUL TEOLOGIC ORTODOX ROMAN CIOROGARIU ORADEA 06-05-202217-05-202328-02-2024 2022-2024
Geografie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1CHIRILĂ (RUS) AURORA-IULIA CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ORIZONT ORADEA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2GLONTI MADALINA LICEUL TEORETIC GERMAN "FRIEDRICH SCHILLER" ORADEA 22-03-2022

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
Istorie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BLAGA RALUCA GABRIELA LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 VALEA LUI MIHAI 10-05-202104-04-2022

xx xx xxxx

2022-2024
2OAIE IOANA-DORINA (SÎRB) SCOALA GIMNAZIALA VIOREL HORJ DRAGANESTI 11-05-202212-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
3TOTH (POSZET) DIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 16 ORADEA 18-03-202206-04-202301-03-2024 2022-2024
Limba_slovacă_maternă_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1KUBELAC (BIREȘ) MARKA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ȘINTEU 28-02-202208-05-202322-11-2023 2022-2024
Educație_fizică_și_sport_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1BULZ ANDRADA-MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DACIA" ORADEA 09-05-202214-03-202312-02-2024 2022-2024
2COROIU VLAD ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRON POMPILIU ȘTEI 25-05-202202-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
3JOLȚA CAMELIA PALATUL COPIILOR MARGHITA 23-05-202225-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
4LUKACS DAVID LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CADEA 06-05-202231-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
5LUKÁCS NORBERT - CSABA LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA 18-05-202203-05-202314-02-2024 2022-2024
6POPA ȘTEFAN-IOAN LICEUL TEHNOLOGIC "FELIX" SÂNMARTIN 02-05-202202-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
7SCHMIDT ARNOLD-PÉTER ȘCOALA GIMNAZIALĂ "SZALARDI JANOS" SĂLARD 12-05-202211-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
Kinetoterapie_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ȘERB (DANCIU) ADELINA-GABRIELA LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR.1 ORADEA 10-05-202216-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
EDUCATOARE - Limba germană
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1KENDI ORSOLYA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 16-02-202220-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
2MARCHIȘ ADRIANA-OANA Liceul Ortodox Ep. Roman Ciorogariu Oradea 23-03-202217-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
3MIKLO ERZSEBET GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA 09-02-202203-04-2023

xx xx xxxx

2022-2024
EDUCATOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANTAL LAURA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 REMETEA 16-03-202203-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
2BAKOS KRISZTINA-FRUZSINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MISKOLCZY KÁROLY" MIȘCA 14-04-202215-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
3BELÉNYESI ERZSÉBET LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LÁSZLÓ ORADEA 06-04-202209-02-2023

xx xx xxxx

2022-2024
4BERECZKI M. KLARA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI 31-03-202204-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
5GROSMANN NOÉMI-TIMEA LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LÁSZLÓ ORADEA 23-03-202214-12-202208-02-2024 2022-2024
6Jakab (Könyves) Timea GyöngyiȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. „OVIDIU DRIMBA” LUGAȘU DE JOS 28-03-201909-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
7NAN KINGA ANITA LICEUL TEORETIC "PETŐFI SÁNDOR" SĂCUIENI 05-11-202011-03-202114-03-2024 2022-2024
8OLAH BOGLARKA ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ZELK ZOLTAN" VALEA LUI MIHAI 06-04-202228-03-202314-02-2024 2022-2024
9SOMOGYI EDINA-KINGA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TARCEA 31-03-202219-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba germana
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1FARCAS GELINA-VALENTINA LICEUL TEORETIC GERMAN 04-05-202210-05-2023

xx xx xxxx

2022-2024
ÎNVĂȚĂTOARE - Limba maghiară
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ANULAT xxxxx GALLÓ ILDIKÓ xxxxxx SCOALA GIMNAZIALA

xx xx xxxx

xx xx xxxx

xx xx xxxx

2022-2024
2BAGOSI CSILLA-MARIA LICEUL TEORETIC "ARANY JANOS" SALONTA 15-03-202223-03-202319-03-2024 2022-2024
3ILOC (SZÉP) JUDIT LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC "SZENT LASZLO" ORADEA 17-03-202209-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
4KISS ERIKA-TIMEA SCOALA GIMNAZIALA JAKÓ ZSIGMOND ROSIORI 24-03-202202-03-2023

xx xx xxxx

2022-2024
5LOVOSSY RENATA LICEUL TEORETIC PETŐFI SÁNDOR SĂCUIENI 22-02-202223-02-2023

xx xx xxxx

2022-2024
6POCSAI KRISZTINA LICEUL TEORETIC ARANY JANOS SALONTA 21-03-202225-04-2023

xx xx xxxx

2022-2024
7POPA-SZOMORU EDINA SCOALA GIMNAZIALA SZACSVAY IMRE ORADEA 11-05-202129-03-2022

xx xx xxxx

2022-2024
8RAJOS DÉZSI NIKOLETT ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GASPAR ANDRAS" BIHARIA 05-04-202214-03-202329-02-2024 2022-2024
9VARGA HENRIETTA-RÉKA SCOALA PROFESIONALA OVIDIU DRIMBA LUGASU DE JOS 10-02-202223-02-2023

xx xx xxxx

2022-2024
Informatică_P
#Nume PrenumeUnitatea școlară Data IC 1 Data IC 2 Data IS Seria
1ȘIMON (MAN) BIANCA FLORICA LICEUL DON ORIONE ORADEA 08-03-202203-03-202327-02-2024 2022-2024